Čo si mám o tom myslieť ?

Príspevok v téme: Čo si mám o tom myslieť ?
nerozumiem..

Čate. S priatelom sme spolu dva roky. Všetko je super, nikde problém neni. Teda...doteraz nebol. Hladala som v jeho mailoch jednu vec, ktorú mi mal poslať, len zabudol. Našla som tam jeden mail od nejakej baby a zvedavosť mi nedovolila tam nepozrieť.. Samozrejme, fotky jej holej.. Neviem, jak to mám chápať. Načo mu to je? Možno by ma to tak nerozhodilo, ak by som si takýmto niečim už raz neprešla. Môj EX tiež najprv začal s koketovaním cez net a potom s vymienaním takýchto fotiek a potom už to išlo ako po masle. Schovávanie mobilu, prezčasy atd.. Strašne sa bojím, že sa bude historia opakovať, aj ked viem, že ma priatel naozaj uprimne lubi. Dalšie maily, alebo poštu som radšej nekukala. Aj zo slušnosti, aj zo strachu... Čo by ste robili ? Myslela som, že on je iný, ale asi sú ozaj všetci rovnakí...

miauu

Blondula: neee :DDD dievca tak ty mas styl!! :D

nerozumiem.. : ja uz som trikrat nieco take zazila na vlastnej kozi a videl u kamaratiek, popravde nestretla som zatial chlapa co by taketo nieco nerobil...neviem naco to robia ale asi si tym riesia svoje komplexy

lost

no preposielanie mailov je len level1
level 82 to su kryte kamery v kvetinach
ved ked nema co skryvat, tak sa nema coho bat nie ?

nerozumiem..

Ešte stále mu verím. Nebudem ho takto sledovať. Tak by som sa nikdy neznížila. Každý má mať svoje súkromie... Ale vidím, že máš v tom prax

lost

ak mas este to heslo na jeho email, daj si preposlat jeho emaily na svoj :D
a budes mat live updaty...
ale ak ma gmail, tak on sem tam upozornuje ze sa preposiela na adresu xyz..
potom to mozes robit cez pop3..

nerozumiem..

bauer - takýto chlapi sú cennejší ako zlato :) Aj môj priatel je taký, preto nechápem, čo mu to preplo. Včera som to s ním prebrala a dosť ho to mrzelo. Dostal uplnu paniku, lebo mal pocit, že si myslím, že ma podvádza atd. Vysvetlili sme si to, uprimne to olutoval. Neberiem to zatial nejak vážne, aj ked z minulosti mám nemilé skúsenosti...
zuzanka555 + xdanielax - môže byť, ved aj mne lichotí, ked ma o mna niekto záujem a o to núdzu nemám. Môj priatel, ked spozoruje, že ma niekto okukuje, tak si ma vždy tak chytí, že pozor, tá je moja. To mi je vždy také smiešne :DDD
Blondula - stotisíc bodov. Aj by som povedala, že sa nechám inšpirovať, ale verím, že nebude treba :)

bauer

och ja neviem ci som jediny chlap iny, ale ja ked som mal svoju priatelku, tak som si ziadneho ineho cloveku nepripustil k telu, nie to este toto...ani teraz ked som uz single nemam potrebu niekoho spoznavat, respektive "uzivat si zivot" ako to chlapi vedia...lenze spravne baby takych ako ja minaju :)

zuzanka555

je to pre neho určite lákavé, ked mu ženy posielajú nahé fotky..a este k tomu ak to pred tým nikdy nerobil..alebo si len naozaj potrebuje dokázať, že nielen ty máš o neho záujem. Dám Ti jednu radu,,,v mojom pripade to zabralo..proste hraj jeho hru..zariad aby aj on nasiel nejake tie nahe fotky alebo sms-ky nech vidi, ze a o teba maju zaujem,, ked ta miluje tak si uvedomi co robi a ak nechce aby si to robila aj ty tak by s tym mal co najkor prestat :)

xdanielax

Blondula - :DDDD super!!!

ja mam dojem, ze to robi vacsina chlapov. Samozrejme, to ze javi o nich niekto zaujem je pre nich maximalne lichotive, to, ze si to (niektori? ) potrebuju dokazovat takymto sposobom, s tym nic nenarobime.

Blondula

ja som presla niecim podobnym,akurat tych mailov,smsiek bolo hooodne vela :D a ten moj tlk samozrejme zatlkal,zatlkal a zatlkal :D jedneho krasneho dna som vsetky tie hole slecny a aj niektore texty vytlacila a oblepila celu stenu v izbe kde bol PC a dokonca aj cely hajzel :D :D :D aj na zachodovy dekel som nalepila :D starky ked dosiel,skoro infarkt dostal :DDD
az to pred tebou taji,vyhovara sa a schovava crngac,zmenil hesla...tak sa to v tvojom pripade urcite opakuje !!!