Skúsenosti s cestovkami

Príspevok v téme: Skúsenosti s cestovkami
dovol2012

Prvý krát ideme na dovolenku k moru. Podelte sa so mnou o skusenosti s cestovkami a so vsetkym na čo si treba pri vybere dovolenky davať pozor.
Budem rada ak mi trochu objasnite ako funguje last minute, či to má nejaké výhody oproti normálnej kúpe skôr.
Chcela by som Chorvátsko alebo Bulharsko keďže tie sú asi cenovo najdostupnejšie.

anjelik

Lost, keď už ťa tu vidím. Mýliš sa v tom svojom naivnom presvedčení...že nikdy. Stačí ohroziť niekoho, na kom ti záleží a mám ťa tam, kde ťa chcem mať. Predstav si , že máš dieťa, ktoré miluješ a je niekto, kto ho chce zabiť. Podmienkou záchrany je, že podvedieš svoju ženu. Pritiahnuté za vlasy...ale ako sa rozhodneš?? :o)) To len tak na zamyslenie.

lost

0vecka

no moze byt, ale jeden cesky maniak do cestovania mi hovoril ze ani ceske nie su tak dobre ako nemecke, tak neviem..
asi dost zalezi od toho, na aku clovek natrafi..
osobne ked uz tak, vyberal by som si cez vyhaldavace ako je expedia.de napr.. ale je ich ovela viac, ale vsade sa da najst plus minus to iste, zda sa mi, sice obcas mozno najde clovek fakt super dovolenku..

tie last minute su niekedy drahsie ako dovolenky x-mesiacov dopredu bookovane :)

skoda.. ak by boli last minute lacnejsie, isiel by som.. nechapem ale preco to potom nedaju za taku cenu, ze by to zobral zakaznik, hoci aj so stratou, isto lepsie ako stratit 100% :) alebo mozno aj idu pod cenu, len to nikto nezoberie..

lost

slovensku nie !

ak neni super cena

rakuska nemecka, to je garancia istoty

573x potvrdene od kamaratov..

alebo vlastna past..

anaya

Ja chodím už dlhé roky so Saturom a vždy som bola spokojná.
Pri výbere cestovky by som zameriavala hlavne na to, aby to bola veľká a známa cestovka. S nejakou novou, malou, neznámou cestovkou by som mala obavy cestovať.
Last minute je výhodný pre tých, čo sú časovo flexibilní. Funguje to asi tak, že ak majú posledných pár miest voľných alebo niekto stornoval dovolenku, tak ju ponúknu za nižšiu cenu, ale treba byť časovo flexibilný, lebo môže byť že cestovať budeš už o pár dní.