Zacat vztah s AD?

inga2

daj aj na seba,čo citiš a ako to citiš.
nespoliehaj sa vo všetkom na nu.
viem podla seba,že ked som dlho chodila k psychologovi,tak som už čakala z akaždym kedy zase bude mat sedenie aby som sa mohl aporadit s nim.inak po roku mibolo velmi smutno ked som k nemu prestala chodit,bolo to ako stratit dobru kamošku s ktorou som sa vždy radila.ale toto bolo lepšie.

doubledog

inga
to je snad jasne, nie?
riziko je v tom, ze nebude schopna viest normalny partnersky zivot, bude mat vselijake divne stavy a problemy, nebude mat chut na sex a podobne.

coteraz

Idem k psychologicke az buduci tyzden vo stvrtok, ale asi s nim dovtedy budem len cez vikend. teda dufam, ze budem.:-) dobre, tam vediet, co povedala. dam na nu, pozna moju story a aj moju povahu dost.

inga2

no ja som tiež nazoru,že klamať sa nesmie,ale prečo hned niekomu vešať na nos ,čo uživam?!no ak by na to prišla reč,tak sa tym netajim.tiež nehovorim každemu,že beriem AD,ale ked sa ma niekto spyta , tak neklamem.
a som zvedava,čo ti povie psychologička,daj vedieť,zaujima to aj mna.

coteraz

Dakujem Vam za nazor. prejavy som mavala vtedy, ked bolo zle v nasej rodine, alebo ked na mna kedysi byvaly kaslal. ale to je uz davno. tak vela som pocitala, museli byt parne cisla, vkuse upratovala a vsetko som musela stihnut v tom istom case kazdy den. bolo aj horsie,ked som nevedela vyjst z domu asi 3 mesiace. a tak. Nepozname sa dlho a uz vobec nie dobre. nemyslim si, ze by si ma stihol tak oblubit, aby bol chapavy k nejakym liekom. ja hlavne nechcem, aby ma lutoval alebo co. len sa dobre spolu citime a stopol to, ze by sme mali byt spolu. no vlastne este mam taky problem obcas, ze sa citim spinava v intimnej oblasti, tak mi nie vzdy je sex prijemny. hm.opytam sa teda psychologicky, co ona na to. mam vazne strach.

doubledog

zatajovat takuto vec je teda riadne nefer, tebe by sa tiez nepacilo, keby ti nieco pre vztah podstatne zatajoval.

napr. ja by som takuto babu za partnerku nechcel, je to riziko.

anaya

Súhlasím so Zewou. Určite to treba povedať! Mne to môj priateľ povedal asi po 2 mesiacoch vzťahu a aj preto, lebo som ho videla brať lieky a pýtala som sa, čo to je. Bola som trochu sklamaná z toho, že mi to nepovedal sám od seba. A pravdupovediac, kebyže nemám predchádzajúce skúsenosti s otcovým prípadom s AD, tak mám veľké pochybnosti, či pokračovať vo vzťahu.
Povedať! Čím skôr, tým lepšie. Ak je rozumný, určite to pochopí.