Castejsi menzes

Príspevok v téme: Castejsi menzes
jana67

ahojte, chcem sa spytat ci niekto uz mal podobny problem ako ja...menzes mavam v pohode, ziadne problemy, ale nedavno sa mi stalo ze som zacala menstruovat uz po dvoch tyzdnoch od skoncenia posledneho cyklu...stalo sa mi to asi 2-3 krat, teraz to je uz znova v pohode..bolesti ziadne..za akukolvek info dakujem :)

jana67

ale ja som to mala asi kazde dva tyzdne, v rovnakej alebo slabsej intenzite, ale netrvalo to klasicky 4-5 dni ako zvycajne ale nejake 2-3 dni....moze byt ze som bola v tom obdobi v strese, skusky, zapocty + mala som nadchu..a so stitnou zlazou nemam ziaden problem, teda aspon o tom neviem..a prechod tiez nehrozi kedze mam 21 :-)
vdaka za rady

telkacka

Ahoj kedysi sa mi tiez skratil cyklus na 21 dni, lekar to vyriesil hak.potom bol pravidelny 28 dnovy. po par rokoch sa to zopakovalo ale iba ked som mala stres(napr. statnice).ako pise evelina moze to byt aj stitnou zlazou, tak je to aj u mna, ale to sa zistilo az nedavno a predchadzalo tomu vela gynekologickych problemov, tak radsej bez k lekarovi a nenechaj sa odbit, vela stastia

evellina

ahooj....noo aj mne sa to teraz nejako zmenilo,uz mavam menstruaciu raz za 20 dni....stale som mala raz za 28 dni,teda cyklus bol u mna 28-dnovy a teraz 20-dnovy....mam pocit,ze u mna to ma na svedomi stitna zlaza,pretoze mam s nou vyse roka problemy a hned nato mi zacala ta menstruacia menit cyklus,inac si to neviem vysvetlit,noo este ma napadlo,ze asi by sa u mna mohlo jednat aj o zacinajuci prechod????...hm noo neviem,neviem...:(