Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

antiana

Ahojte Holky!!! To som ja, Antiana a hlásim sa po skoro trojmesačnom liečení, teraz som na poslednej priepustke a v pondelok idem domov už nastálo...to, že som vydržala tak dlho a nepodpísala reverz je asi zázrak, ale to vie asi najlepšie Cry, že moja?:-) Inak, Cry...ak som Ti v minulosti ublížila, a ja viem že áno, tak mi prosím prepáč, bola som blbá a nič z toho nebola pravda...proste Ty si jedna super baba, pekná, milá a navyše aj múdra...vieš, ja som získala v mnohých veciach iný náhľad, hlavne na seba, som si uvedomila že som veľmi impulzívna, sebecká a prchká...čo som si zmyslela to hneď muselo byť...ešte raz sa ti Cry ospravedlňujem za všetky urážky, dúfam že mi to odpustíš....do jedálnička som zaradila konečne aj varenú stravu, dokonca aj MASO!!!napr. dnes som obedovala fazuľovú polievku takú hustú s rezancami a potom ešte bravčovú pečienku s ryžou a cviklou...teraz som mala cappuccino s plnotučným mliekom a bolo to fajn ani výčitky nemám žiadne ani nič...veľmi mi tá nemocnica pomohla, takže baby ak váhate tak chodte do toho...viete ja som mala vždy takú mylnú predstavu že keď začnem normálne jesť, t.j. aj varené tak že strašne priberiem ale nie je to tak verte mi veď ja som tam ešte aj troška schudla lebo sa mi naštartoval metabolizmus bože baby ja som taká šťastná konečne si doprajem a vychutnám jedlo, ktoré som mala predtým "sebou zakázané" bola to blbosť ani som nevedela o čo prichádzam...takže baby, do boja!!! Cry, držím Ti palce, a želám Ti aby sa Ti všetko darilo a bola si šťastná, Ty si to zaslúžiš...ahojte

wyx

pri tych dynamickych IP sa adresa asi casto meni, alebo existuje viacero, podla toho aky nick si clovek zvoli, taku mu ukazuje. neviem, nevyznam sa v tom. pod sa venovat zehlickam a kulmam, niečo som ti poslala. :)

[zruseny22]

Iveta, teraz sa tu prosím ťa nerob, že si svätá, dobre? Tvoje príspevky pod iným nickom "asdfjklô" boli veľkým dôkazom, že to nemáš v hlave v poriadku a že si vážne chorá. Najhoršie je, že vieš ako sa cíti človek, ktorý je psych. chorý a ty doňho ešte na zemi kopeš!
Už sa k tebe vyjadrovať nebudem! Si jedna bezcitná osoba!
(A áno, tvoje vypisovanie mi do správ na facebooku nemali konca-kraja. Musela som ťa dať bloknúť, lebo toto už nebolo normálne!).

Iba Katka, veľmi Ti ďakujem za podporu a milé slová, veľmi si to vážim! :)

iriska, ja som taká rada, že si si to včera užila, podrobnosti na mailíku:) Jupííí.

wyx- som šťastná, že mi ťa vysoká škola "priniesla" :-)) Nikdy som si nemyselala, že na výške spoznám najlepšiu kamošku na svete!!!! :)

mrska, pekne nakúp, uži si nákupy, odreaguj sa. A tá panika, úzkosť prišli z ničoho nič? Čo ich spustilo, vyvolalo?

Baby, dnes všetky povinne relax:-))

irise

Ahojtee.. tak konecne sa ozyvam, doteraz som sa zotavovala zo vcerajska a upratovala som .. vecer dopadol super,sme sa porozpravali s dievcatami, plakali sme,smiali sa :D vsetko bolo.. ale velmi sa nam to pacilo po dlhej dobe taka stretavka. Co sa tyka jedla, som to zvladla,vykaslala som sa na kalorie,kedze v samotnych drinkoch ich boli tisice :D No jedla som aj slane tycinky,chipsy, cokoladu aj tortu..dala som si pozor nech sa neprepcham ale zo vsetkeho som si dala (okrem chlebickov)...takze som negrcala.. dnes mam zly zaludok aj travenie, tak si dam viacej zeleniny.. :)

Iba Katka.. jeej. mna vzdy tak potesi ked niekto nePPP sem napise ze nas podporuje. Dakujeme. :)

cry, napisem ti coskoro.

mrska, fuha, tak dnes oddychuj vela, mozno si velmi vycerpana,preto ten atak! daj si na seba pozor.. vela spi,odreaguj sa ,trebars aj pri upratovani!

Pekny den kazdej :)

Iva112

Nechápem o čo tu ide, a čo máš zase so mnou .. ale to len teba môže asi napadnúť bezdôvodne ma tu spomínať. ak som mala nejaký problém s tým čo tu píšeš a s tým ako tu kdekoho obviňuješ , napísala som ti to do správy alebo aj tu minule :-)

Iba Katka

Prepáčte baby, nerada Vám zasahujem do diskusie, kedže medzi vás nepatrím, len chcem niečo povedať Cry.

Drž sa, sem tam si prečítam tvoje príspevky, viem, že to máš ťažké, ale ja verím, že to zvládneš, nevšímaj si tie, čo ti chcú poškodiť, máš tu skvelé baby, ktoré pri tebe držia, tak si ich drž. Minule som ťa tu dlhšiu dobu nevidela a mala som o teba strach, že sa ti niečo stalo, ale som rada, že ťa tu opäť vidím, že si v poriadku. Tú osobu si nevšímaj, je nad slnko jasné, že to nemá v hlave v poriadku, inak by sem nechodila a zámerne ti neubližovala. Je to jedna zúfala osoba a jej sa to raz vráti, tomu verím :). Tak prajem ti veľa šťastia v novej práci a škole.

A vy ostatné baby, som rada, že sa vám takto darí, že úspešne bojujete s touto chorobou. Tiež vám prajem veľa šťastia a úspechov.

Inak minule tu bola položená otázka, prečo si to vôbec niekto číta ak nemá PPP. Myslím, že otázka bola smerovaná, na Maoam. Ja si tu tiež občas čítam, aj keď nemám PPP. A prečo? Keď vidím, ako sa niektorým babam stav zlepšuje, ako sa tu podporujete, ako si pomáhate, cítim sa aj ja lepšie a robí mi to dobrú náladu. Takže aj keď sem neprispievam, tak to tu občas čítam a držím vám všetkým palce. :)

klimta.

tak tú nepozńam :D
ako vraví wyx,kašli na ľudí,kt.ti chcú zle..nemá zmysel blokovať sa negatívnou energiou..;)

wyx

cryuško, nesmieš sa takými ludmi nechat ovplynit. nestoji ti to za to!! MÁŠ PREDSA NÁS!!! oni tvoj zitov neziju, môzu ta sice deptat sprostými rečami, lebo na iné sa nezmôžu, ale ty si silná a vykašleš sa na nich. nech si rozprávajú čo chcú, asi je to nový druh sebaukájania.
krásny dník. česť oddychu a učeniu pokoj! :)

klimta.

cry..najprv som si myslela,že píšeš o mne..že doteba útočím..normálne som sa zľakla..

mrska- posilovanie vlastnou váhou je veľmi účinné...super,že si mi to pripomenula..dnes s tým začnem aj ja :)

mala si nejaký dôvod,že sa to včera stalo? niečo to podnietilo?
dúfam,že dnes budeš v maximálnej pohode ;)

irise..aký dopadol večer?? :))

ja som sa učila a zaspala som haha :D..tak to dnes doženiem..priateľ je do stredy mimo,čo mi v kombinácii so školou veľmi (veľmi veľmi) vyhovuje haha či som zlá :D

čo sa jedla týka..všetko sa vrátilo do starých koľají..zvykám si na môj internátny režim..konečne..pretože doma mi viac-menej jedli len oči a slušne sa mi roztiahol žalúdok..

takže raňajky: ovocný šalát- banán,kiwi,hrozno,sušené hrozienka namočené v citrónovej šťave..mňam :)

mrska

ahojte..
no tie spory by sa tu ozaj nemali preberať,je to detinské...
tak dievčatá ja každé ráno cvičím moju zostavu a to je 20 min. na stacionárnom,potom také cviky čo som si našla na internete cvičenie s vlastnou záťažou,a brušáky,ale nie klasické sklápačky,to nemožem kvoli chrbtu,a potom výpady na nohy...
no a včerajšok nedopadol dobre...v práci som dostala jeden atak z mojej panickej úzkosti...bolo mi hrozne zle,nemohla som dýchať,bolelo ma na hrudi a chcelo sa mi stále plakať..potom som si dala liek ale doma ma to znova chytilo,už som bola uplne mimo z tých liekov,točila sa mi hlava,a bola som hrozne unavená...
tak prišiel muž a išla som spať..
ale s jedlom je to v pohode..ráno som mal veľký pomaranč,jogurt+pohánka,špaldové tyčinky.na obed neviem lebo sa beriem na nákup s mužom..chcem si pozrieť nejakú bundu...tak sa majte krásne a píšte ako sa máte..
irise uži si den s babami....
klimta a ty sa netráp nad skúškou..uvedomila si si prečo si ju nedala tak teraz si dáš pozor,držím palce...
ahojte