Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Maoam

Mrska - mail na mna mas :-)
Malicka: si super baba, velmi ti drzim palce na ceste von z pekla a za tvojim osobnym stastim

ostatne baby: aj vam prajem, aby sa vam len a len darilo

Malicka 160

Hm, neviem ani čo napísať po týchto výstupoch. . . . Je to nechutné z oboch strán. Vaša vec, vaša hanba dievčatá. Mrska, Irise, budem vám písať maily, neviem, či chcem ešte prispievať do tejto témy, myslím, že sme si pomohli ako sme vedeli, niekto si z toho zobral maximum, niekto nie. Každopádne pokiaľ to tu čítajú aj iné dievčatá, ktoré majú PPP,ale neprispievajú, chcem im len odkázať, "Baby nikdy sa nevzdajte! Svojej vlastnej vôle, svojo života, svojich snov a plánov. V každej jednej z vás je toľko sily, že porážka ppp visí každý deň vo vzduchu. Je len na vás, či chcete dať životu druhú šancu. Životu, ktorý vás čaká vonku a ktorý vám ponúka príležitosti a budúcnosť. Nie som vyliečená, no môžem povedať, že k tomu, čo bolo sa už nevrátim. Vždy mi to bude niekde v hlave blikať, ale som inde. Už vlastne ani nerátam dni, čo som bez toho, ale môžem vám povedať, že pred pol rokom som sa ešte topila a myslela si že je to beznádejné. Nie je. Pozrite sa na mňa. Zvládla som stresové situácie, zvládam jesť nebezpečné jedlá a po 8 rokoch som našla samu seba. Dúfam, že táto skupina pomôže ďalším a ďalším dievčatám. To najlepšie čo som mohla spraviť, keď som sa ja sama rozhodla a CHCELA liečiť je, že som sem napísala, prestala som sa klamať a povedala si: "Som bulimička", je to diagnóza, je to choroba a choroby treba liečiť. Držím vám všetkým palce. Občas sem zájdem na čítanie, ale včerajšok ma len utvrdil v tom, že viac ponúknuť neviem a asi už ani nemôžem. Nechcem aby ma niečo demotivovalo a z toho, čo sa tu deje mi je smutno. Prajem vám krásne sviatky. Držte sa!

mrska

ahojte..
no a to čo sa tu stalo?ako kohúti na smetisku..
BABY na hádku si založte inú tému...
maoam má pravdu,cry snažíme sa ti pomocť aj ked takto na diaľku,ale musíš aj sama do toho vložiť snahu,lebo ak sama seba nepresvedčíš že to je bludný kruh tak to nepojde...
a o inom...ako sa dievčatá tešíte na Veľkú no?nám tu napadalo snehu tak sa budeme gulovat,ja som ráno skoro odpadla ked som videla sneh a kolko!
ja som rada že máme volno..dnes oddýchnem a zajtra sa bude niečo chystat..koláče som si kúpila lebo sa mi nechce piecť,urobíme šalát,chlebíčky...dnes idem robiť vyprážené filé a kašu a ja si dám na prírodne a zeleninka...lebo dnes je velký post...
malicka a irise aj klimta už ste doma?
tak sa majte fajn a užite si volno čo najlepšie...
ahojky..

Maoam

Cry -takze ked sa odurazis a vychladnes, na tvojom mieste by som si to fakt rozmyslela.
Tvoja rodina na teba se*ie. Baby tu nie.
Maju ta rady a pomahaju ti. VSETKY.
Stacilo len kyvnut, boli ochotne ti pomoct aj so skolou, diplomkou, vsetkym....

Nechapem ta v jednom - ze ti je ukradnuty vlastny zivot a buducnost - ok, ale ze su ti ukradnuti ludia, ktori tu boli pre teba - to je silne kafe.

Takze, ak ti na nich co len trocha zalezi, ked sa oddurdis, vychladnes, tak sem prid, ospravedln sa im a vrat sa medzi ne a konecne ZACNI RIESIT SVOJE PROBLEMY.

Maoam

Cry - a preco by som 'na teba' nemala pisat? Na rozdiel od teba si stojim za tym, co hovorim a myslim.
Mas 27 a spravas sa ako male decko.
Napriek recidivujucim utekom a navratom odtialto tu na teba nikto nezanevrel.
Baby ti venuju CAS A MAJU TA FAKT RADY. Zalezi im na TEBE a aj tvojom zivote a tvojej buducnosti.
Tebe ale nezalezi na nich - teda tak to vyzera.
A to je hnus. Chapem, ze reagujes v silnom hneve a klasika - utek, egoizmus. Ako vzdy.
Ale takto sa neriesia problemy.
A uz vobec sa takto neopustaju PRIATELIA, ktori tu boli pre teba napriek vsetkemu.

winki

Nedá mi to....cry.....opäť a znova, už koľký krát opúšťaš nadobro toto fórum????
Všetko riešiš útekom a zlosťou. Nezvládaš samu seba. A preto máš tie problémy, čo máš. Nedokážeš sa pozrieť pravde do očí a priznať si ju.
Prepáč, ale naozaj potrebuješ odborníka, lebo takto sa budeš točiť stále dookola.

Maoam

Cry - baby tu nie su ani psychiatricky, ani psychologicky, ok, je tu par zdravotakov a jedna buduca farmaceutka, ale to je ine

ty potrebujes inu pomoc a samozrejme podporu od bab tu, ale musis sama chciet, sama vies, ze tych veci je viac, nie je to len PPP, myslim, ze tvoja buducnost by ti mala za to stat, aby si to zacala riesit, samozrejme postupne, vsetko tu uz bolo prebrate, baby su ti ochotne pomoct so skolou, ostatne musis chciet TY

baby ta tu maju rady - a velmi

tak sa snaz