Silný Dátum Narodenia

Príspevok v téme: Silný Dátum Narodenia
ondrejka

ahojte,
čo to znamená, ked mi veštica povie, že mám silný dátum narodenia??? čo s tým zmožem??:D

chcela som poradiť, ohladom pvoolania, tak to, ktore som si vybrala, sa mi udajne nehodi-to sa trafila, a to, čo chcem, že mám ísť za tým..no a plus to, že mám silný dátum narodenia...

odpvedajte niekto, kto sa tomu venujete, viete mi naozaj odpovedať, čo to znamená, čo s tým , ako to využiť..alebo máte skusenosti s veštením..a podobne,,že na to verite..boli ste si dať veštiť, a pomohli Vám.

Dakujem.

ajajaja

mne sa ten test zarohem ci co nepaci, je menej presny ako ten mbtitest.sk....a tie otazky su stylizovane asi len na 1 typ zamestnanca co robi dakde vo firme...ja si napr.neviem ako myslia to , ze ci chcem presne povedane co robit alebo volne ruky...vsak jasne,ze chcem volne ruky a urobit si po svojom, ale zase aspon daco k tomu treba...to iste ci ma na porade(neviem ako prebieha taka porada) viac znervoznuju podorbne detailne opisovanie navrhu alebo len nedomysleny napad....no a vyber si...ale ten test je inak 1 z najlepsich co sa typologie osobnosti tyka

lost

Po miernom upraveni mi vyslo ISFJ :D
lenze ak to zase mierne upravim, tak vyjde nieco uplne ine :))
A 1 zmenena otazka a uz som IXFJ :D

To ma take krehke hranice, ze mozno sa zobudim inak ako vcera / subjektivne zle odpoviem a uz mi to vyhodi inu osobnost :D

lost

napr ihned prva otazka:

1. Raději:
a) řešíte nový a komplikovaný problém
b) pracujete na něčem, co jste již dělali dříve

je to sice cierne a biele, ale toto je podla toho, ako vstanem :D

ajajaja

ups :P ja som sa sekla s tym dole, nie infp ale isfp/istp...NO HROZA...na mna uz niekedy nic nesedi alebo vsetko naraz...to iste mam aj s tym testom na temperament, raz som cholerik ,raz melancholik....je dobre byt taky vyhraneny ,lebo ludia vedia,co od teba cakat a co si k tebe mozu dovolit...kdezto u mna asi sotva :DD

ajajaja

to si potom fajn clovek :D aj mojej spolubyvajucej to vyslo...ani si ten test nechcela robit, ale som ju tak trochu prinutila...a sadlo to na nu , vsak potreby druhych kladie nad tie svoje ...

mne vyslo na tom ,co som dala link ja ENTP alebo INTP...lebo u mna je dost problem zistit,ci som intro/extrovert , v niektorych veciach to , v inych to...co na mna uplne sedi je,ze nemam pochopenie pre spolocenske normy ,zvyky, co sa patri a co nie...dalej neberiem do uvahy tituly a hodnosti, su pre mna zbytocne a ze castokrat moj nazor odporuje s nazorom vacsiny...tiez netrpezlivost, dobre narabanie s peniazmi,analyzovanie vsetkeho a mam vraj posobit arogantne, co mi vela ludi povedalo ,ze zo zaciatku si to o mne mysleli...

pred casom mi vyslo bud INFP /INTP...proste to N a P mam stabilne a introverciu/extroverciu a myslenie/citenie asi tak napolovicu ...zalezi od testu aky si robim...vacsinou si testy robievam cez skuskove, teraz ma az tak nebavia, ked nic nemusim robit :D

milli11

Vyslo mi toto: :)))

Stručný popis: citlivý, zásadový, klade potřeby druhých před své vlastní, snadno se urazí, bojí se mnoha věcí, bojí se být středem pozornosti, nerad riskuje, bezpodmínečně věrný.

Jejich touhou je být užitečný a moci vyhovět. Mají rádi dodržování předpisů, oddaní, loajální. V práci velmi spolehliví, nemají rádi neustálé změny.

Zastoupení v populaci: 6,5% (z toho 2% muži a 4,5% ženy)
Nejvýraznější vlastnost: loyalita

Co se zaměstnání týká, nemají ISFJ kariérní ambice a už vůbec netouží po zíkání mocenských pozic.

Protože je pro ně tolik důležité uznání od druhých, snadno se urazí. Jsou v mnoha ohledech úzkostní (bojí se nebezpečí, rizika, o zdraví, být středem pozornosti).

Mají úžasnou paměť na situace, osoby. Kdo co řekl, udělal a zdánlivě nesouvisející prvky jako například jaké při tom bylo počasí. (U mna je to takto. Niekto ma pamat na tvare ludi a niekto na mena ludi. Ja si najskor cloveka zapamatam podla istej situacie, napr. ta vie pekne vysivat, s tym som bola na Bojnickom zamku.)