Moze sa ist k druhemu zubarovi po radu, ked som u ineho?

Blondula

lost...moja znama,jedna tetka,si porcelanove zuby dala.akurat jej davali do dasna nejake veci na spevnenie,neskor aby jej tam dali tie "sroby".lenze jej ten titan vybehol normalne az pod oko v tej kosti ho mala!! vytrpela si hotove peklo,minula vela penazi...ale vzdy lepsie "skebla" ako nahnily chrup !!! prve co si na chlapovi vsimam su prave "celuste" .D :P

lost

Blondula, ale kdeze :D

praveze sa o to treba starat lepsie ako o vlastne :D

a nie v mnoznom cisla :) ZATIAL :D

inac, predtym ako som si to dal urobit, tak som uvazoval, ze co tak si dat vyrthat cely chrup a potom dat si kazdy jeden porcelanovy? :D

ale nie tak ze protezu, ale proste napevno, nie motiky, ale "kazdy samostatny" atd..

len vtedy som si neuvedomil, co chcem :D to by bolo myslim si peklo :)

kamos nedavno bol na strojceku a potom operacii celuste a hovoril mi ze je to tiez brutalne hrozny zazitok..

cize za americky usmev sa plati vela :D

keby som mohol proste vytiahnut kreditku, zubar stiahne 10 000 eur povedzme a ja si lahnem a zobudim sa o 24 hodin neskor a idem domov s usmevom na tvari, tak to bby bol KAUF :D

ale v realite , myslim ze toto hovoria obzvlast zeny "za krasu sa trpi" :D

[zruseny22]

Presne ako barunka. Ja som pracovala sice u súkromného zubára, ale vedz, že "zdravý" zub by určite nevŕtal.. Alebo ako to nazvať... ani len malú čiernu bodku! (myslím doslova malilinkatú, nie nejaký veľký kaz!).. je to určitý zásah do toho zubu...

Blondula

evka5552....to nebol vysmech,skor kompliment !!! v dnesnej dobe mat krasny chrup je vynimka !!! kazdy druhy ma hnile smradlave zuby !! ...

barunka

evka, ak nájdeš zubára, ktorý ti zadarmo poskytne konzultáciu, napíš jeho meno a adresu.
nejako neviem uveriť tomu, že by ti zubár nachádzal fiktívne kazy. podozrievaš ho, že ti bude vŕtať zdravé zuby len aby si prilepšil? pochybujem o tom.
ako už bolo spomenuté, ak svojmu zubárovi nedôveruješ, nájdi si iného.

[zruseny22]

evka, ja som pracovala ako zdravotná sestra u zubára, a ten si za akúkoľvek konzultáciu peniaze vypýtal!!!

mate59

evka,kludne za ním choď,predtým sa objednaj napr. telefonicky na konzultáciu,asi si za ňu nechá zaplatiť a ak sa ti bude zdať lepší,tak sa ho spýtaj, či k nemu môžeš prejsť stým, že k svojmu lek. nemáš dôveru.