znamienka

Príspevok v téme: znamienka
eli66

Je tu niekto s podobnym problemom ako mam ja?Po celom tele mam nespocetne vela znamienok, som z toho zufala, ide leto a ja sa hanbim si dat aj kratke rukavy...:(Som na svete ozaj sama?Ma niekto podobny problem a pozna nejake riesenie?Niektore su uz vonku chirurgicky aj laserom, ale stala ich vela zostalo...nepozna niekto nejaku novu metodu, ktora by ich vedela nejako eliminovat????Poradte prosim, som uz z toho zufalaaa!!!!dakujem

evilka

ahojte .. tiez mam niekolko znamienok po rukach, na ne som si uz zvykla, no stvu ma 2 znamienka na lytku. rozmyslala som nad odstranenim ale bojim sa aby sa to nezvrhlo na rakovinu lebo co to som o tom uz pocula ze to tak po odstraneni dopadlo...ako je to pri laseri? odstrani znamienko natrvalo??

natalia271

Ahoj eli66? Kolko mas rokov, ja mam taky isty problem ale lekarka povedala ze je to dane geneticky....ja vsak dufam,ze existuje ej ina metoda na odstranenie znamienok a nie iba laserom ci chirurgicky...aj ja by som bola rada keby som mala znamienok menej, pretoze jednak sa aj hambim nosit kratke tricka ale sa aj bojim nasledneho tvorenia znamienok prajem ti pekny den a ak budes o niecom vediet tak ma informuj vela stastia

eli66

dakujem ti chirkoz...a mas s tym aj nejake skusenosti?o tom eletrokauteri som este veru nepocula...pekny den aj tebe

chirkoz

Znamienka sa nedaju inak odstranit, iba elektrokauterom, laserom a chirurgicky. Nie vsak vsetky znamienka je vhodne odstranit.Vhodna prevencia je vystrenie dermatoskopom.

Pekny den.

www.chirkoz.sk