Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biele zuby

katarina

ahojte nechcem nikomu vnucovat nazor ,ze len jedna metoda a to ta ,ktoru robim ja je dobra ,ale biele zubky sa daju dosiahnut aj metodou Beyond Whitening, je to neskodna a ucinna metoda,viac info a foto na www.biele.3i.sk

andreaska

Neviem či ste už počuli o náplastiach, ktoré za sedem dní tak vybielia zuby, že nepotrebujete žiadneho zubára. Sama to používam raz za polroka si dám sedem dní náplaste na 15 minút a zuby mám totálne biele. Ak by ste si to chceli vyskúšať zavolajte 0911238061. Celá sranda stojí 1350 a stojí to fakt za to.

dankamaj

Používa niekto liek Ursofalk?Mám ho brať,ale mám z neho hrozné hnačky,má niekto podobné problémy s týmto liekom?

bielezuby

Neviem či ste už počuli o náplastiach, ktoré za sedem dní tak vybielia zuby, že nepotrebujete žiadneho zubára. Sama to používam raz za polroka si dám sedem dní náplaste a zuby mám totálne biele. Ak by ste si to chceli vyskúšať zavolajte 0911238061. Celá sranda stojí 1350 a stojí to fakt za to.

jancaba

Jednoznacne rapidwhite je to bomba a nema to peroxidy!!! skutocne funguje odporucam vsetkym!!! Problem je ze sa to nepredava na slovensku ale mozno to nejdete niekde na webe predavat ;)

petra434534

No ja som chcela vyskusat nejaku tu bieliacu sadu ale moj zubar mi to nedoporucil ze iba ak tak mam pouzivat bez peroxidu... neviete kde taku najdem???

dori

Ahoj,na bielenie zubov zubná pasta nepomôže.Najlepšie je zuby si vybieliť pri zubárovi.stoji to síce viac ale zúbky sú fakt biele...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.