Ako prebieha pobyt na psychiatrii..

Príspevok v téme: Ako prebieha pobyt na psychiatrii..
Kacena18

Ahojte. Prosim vas uz rok trpim PPP. Minulý rok som od augusta do septembra schudla zo 79 kg na 65 kg. Neskor sa mi pacilo ze chudnem a zmensovala som porcie a cvicila denne 2 hodiny. Avsak zacal meskat menzes vlasy padat ........ atd atd. Potom prisiel den ked som prvy krat zvracala a zacala som pouzivat laxativa. Vyhladala som pomoc lebo som vedela ze to nie je v poriadku. Od januára sa liečim ambulantne.Avsa zacala som zvracat nie 2 krat do mesiaca ale 2/ 3 krat do dna. Nedavno mi vsak psychiatricka a psychologicka navrhli aby som isla k nim do NR na psychiatriu. Prosim vas velmi pekne: neviete nahodou niekto ako prebieha pobyt na psychiatrii? keby ste mi mohli vypisat jeden den bola by som vam veeelmi vdacna.Dakujem vam. Pekny den

jitulka1214

dve večere...lebo si podvýživané nie?:D Na internet nemáš prístup, zoberú ti mobil, žiletky, príbor, všetko čím by si si "mohla ublížiť".

pan d.

Su tam ranajky, obed a vecera o piatej, medzitym sa chodi na aktivity a vacsinu casu sa lezi alebo travi vo fajciarke:D

eva321

Na akom nete? Na psychiatrii sa nemôže komunikovať s nikým z vonka, iba telefonovať cez pevnú linku pod dohľadom sestričiek alebo môžeš mať návštevy.

jitulka1214

Tak ja som bola presne v Nitre na psychiatri.
Režim nijaký takýto :
7:30 - budíček
8:00 - raňajky , vizita
9:00 - škola ( pre tých ktorý už chodili na strednú bolo voľno )
10:00 - desiata, a po nej skupinové sedenie so psychologičkou
11:00 - rehabilitácie
12:00 - obed
12:00 - 15:00 ležanie na izbách, prípadné doučovanie v škole
15:00 - olovrant
15:30 - niaka tá prechádzka, alebo pokec zo psychologičkou
17:00 - večera
18:30 - druhá večera
21:00 - spánok

- vážili ťa ráno každý pondelok
-