Bezpečné branie drog?

piker

chcel som pocut nazor od niekoho kto to bral, ...

no jeeeezis maarja jedna hrubka a pani slovenčinárka ide "spáchat samovrazdu"
sa nepoondi,... a 13 rocne decko nejsom

Laurina22

podla mna ty len chces to piko brat.Podla mna si zasraty 13 rocny fagan co nema co robit a pise taketo bludy

sa zobud a chod povysavat byt a pomoct matke radsej

mimoza

Taska

rYziko? To vážne, či si robíš srandu? Fakt začni niečo čítať, lebo takúto gramatickú chybu som videl 2x v živote. Raz u mojej 5ročnej neterky a teraz u teba ty kvalitný piker..

piker

xxxy..... no ja mam dost kvalitné piko a pokazde sa cítim fantasticky, jasne ten den potom len lezim na posteli, okrem sportu je to jediná vec co mi robí v zivote radost ale zas uvedomujem si mozne ryzika, nemyslim ze som na tom závislý ked som si dokázal stanovit taký dlhý interval pauzy

xxxy

Určite s tým skonči ... ja som to brala občas keď som mala 15 až 18. Kamaráti (majú 28) pri tom ostali a sú z nich trosky. Nemajú priateľky, sú vymletí a v živote už nič nedosiahnu. Tiež to v 20ke robili len raz za 2 týždne a pod. Ani jeden z nich neskončil vysokú.

Pervitín je najväčšia blbosť na svete, nemáš z toho nič, len máš oči ako vyšpúlené, ako žaba, robíš nejaký sprostý pohyb dookola, rýchlo rozprávaš a na druhý deň máš zo všetkého nervy.

Keď chceš drogy, tak si raz do mesiaca zafajči trávu, najviac 2x a budeš v pohode. Pervitín je trápny ;)

lux.e

Prosím ta ihned si povedz, už viac nič brat nebudem. Dakuj Bohu, že sa to navrhlo na denne uzivanie, čo sa moze stat, ako dopink, pri sportovani.

Voso

Jasné, ber to, je to bezpečné...

Fakt si tomu uveril?

Daj si na mesiac pauzu, možno ti dojde čo robíš. A možno ten mesiac bez toho už ani nedáš.

Ty.....športovec......Čo nefičíš radšej na niečom inom? Už keď musíš? Extaza a podobne nič? To si musel začať riešiť rovno takúto sračku?