Priatel, malý penis, rozchod ale Z JEHO STRANY! Pomozte ja ho nechcem stratit!

Príspevok v téme: Priatel, malý penis, rozchod ale Z JEHO STRANY! Pomozte ja ho nechcem stratit!
nikittaaaa

Moj priatel ma malý penis a ide o to, že ťažko sa do mňa dostane, alebo vôbec. Naposledy čo sme boli spolu mi povedal že jeho to už nebaví a videla som na ňom akoby mi chcel povedať aby sme skončili. Ja neviem čo mám urobiť, sú nejaké praktiky, triky alebo niečo čo by nám pomohlo? ja už neviem, nechcem ho stratiť.

Maoam

tak tak, dievca moze byt len rado, ze je to uz ex...

ale brutal je, ze ako sa ona snazila, zachranovala, obhajovala a on ...

no zasa sa raz potvrdilo, ako to v praxi funguje

pan d.

On ta nechal, ale ty vies celu pravdu:D Na co ti je taky, co ho ma maly? Vsak to nie je na den, dva, ale na tyzden, jak vravi klasik.

fero11111

a ty si tu riesila jeho malicky penistek a on pritom strkal do inej neprijemne zistenie a to jak si ho obhajovala :((( neskutocne lutujem ta neboj nic pride iny s vetsim lepsim hrubsim :) a budes pisat ze je az bars velky :D alebo radsej nic bo zas prides onho :D hehe

nikittaaaa

takže, ako sa to dalo čakať, dnes ma priatel nechal kvôli inej...teraz mám pocit ako by sa vo mne zlomil jeden svet..ľubila som ho tak ako ešte nikoho..

napochybach

uf,takze ma problem aj so stvrdnutim :( tak to je uz potom co :( ..on ma nejaku chybu v sebe ,bud ma psychiku poruchanu podla mna,alebo nejaky iny fyzicky problem,lebo normalnemu chlapovi stvrdne len pri pohlade na zenu ,pri letmom pohlade,ked je oblecena :Dzarucene