Oriflame

Silva P.

Ja som vyskúšala tiež rôzne kozmetiky. Je ich na trhu veľa. Na pleť už používam obyčajnejšie krémy, alebo niečo z lekárne, viac mi vyhovujú. Na telo hlavne Dove, je tak akurát zložením aj cenovo. A vonia aj mojim deťom. :-)

machulka006

ORIFLAME je kozmetika ako každá iná, používa konzervačné látky, ako každá iná kozmetika( Dove, Nivea, a pod.), jej "prírodnosť" spočíva v ekologickom pestovaní rastlín z ktorých získava výťažky do prípravkov...
Taktiež nepoužíva žiadne živočíšne ingrediencie vo svojcih produktoch... V tom je jej prírodnosť...

lll

neviem ci je oriflame prirodna,podla mna celkovo je oriflame taky priemer,ci je lepsi ako avon?niektore vyrobky ma lepsie avon niektore oriflame,ale mam pocit,ze oriflame ma tych lepsich vyrobkov viac.co mam od oriflame rada tak to je riasenka WONDER LASH,potom riasenka POWER CURL
co ma sklamalo?
ruze lip classic,po druhom nanasani sa mi ruz zlomil na polovicu a to som absolutne netlacila!dalej ma sklamala ocna linka v pere,ktorou sa vobec nedaju malovat linky na vnutornom viecku-na slizniciach,mimo sliznic je uz lepsia,ale oproti inym sa mi stale zda prilis sucha
s ostatnymi vyrobkami som spokojna tak priemerne,nicim ma neprekvapili,ani v dobrom ani v zlom,mala som uz aj lepsie aj horsie,proste PRIEMER!

slniecko4

Caute aj ja použivam oriflame už skoro 2r. a som velmi spokojna ,, hlavne s kremami...ak trocha zainvestujete tak stoji to zato ... ale zas je pravda ,ze kazda z nas mame inu plet ...

milla

oriflame nieje prirodna kozmetika,len pouziva niektore prirodne ingrediencie ako mnoho inych znaciek.prirodne cize bez farbiv,konzervantov a inej chemie su lavare,super znacka alverde,dr.hauschka,weleda...

sofia777

ORIFLAME-LADY.Chcete o 30% lacnejšie nakupovať ako v katalógu? Nechcete byť závislá od vašej oriflame poradkyni? Prípadne aj zarobiť viac peňazí a spraviť si svoj biznis? Chcete byť časovo nezávislá a dostávať darčeky zadarmo? zaregistrujte sa a budte Oriflame lady. Registračný poplatok je 49 sk, ktoré idú pre deti na Unnicef.
Množstvo výhod,zliav a darčekov, Ak si z ke a okolia ozvy sa ;)

jaeny

sakrishka,ked použivaš čajovník,prečo radšej neskúsiš ozaj prírodnú kozmetiku nie aušus čo používa oriflame,pozri prirodna lekaren.sk- Dr.Muller

sakrishka

ahooj oriflame je skvela prirodna kozmetika, jemna cenovo ,dostupna.ja uz 2 roky pouzivam rad s cajovnikom.a maju tiez uzasne vone.odporucam