Aky velky maty byt/dom?

anamarie

lost - landscaper pyta za pokosenie travnika cca 40 eur a chodi raz za tyzden. Niekolko susedov to vyuziva (ti chodia este aj na ranajky ku MacDonaldovi, lenivci), ja ale zboznujem kosit (ako som uz niekde pisala) a vpredu som si urobila akurat pred mesiacom taku kvetinovu zahradku vratane sochy chlapca, ktory na hlave drzi "birthbath", neviem, ako sa to povie a robi mi to taku radost pozorovat cmeliaky a motyle ako chodia na kvety.
Dnes som len tak zo srandy zmerala kuchynu, lebo chodim na jednu stranku o domoch a ludia si tam uverejnuju podorysy domov a 9 stvorakova kuchyna sa mi zdala malo - my mame 16. Tie slovenske domcuriky su take malicke.

L.ia

lost, podla mna mas tu izbu v pohode :)

mne viac vyhovuju mensie utulnejsie priestory, ale nezapratane zbytocnym nabytkom a vecami
izby musia dychat

my mame na chodbe taku velku vstavanu skrinu, ze by sa tam zmestil v pohode aj bicykel (bicykle inak nemame takze nemusime riesit kam s nimi :))

neviem, ja som vyrastala v dome, kde 80 m2 boli len CHODBY a teda taky dom nikdy viac ani keby mi ho davali zadarmo
mozno preto sa teraz citim lepsie v mensich priestoroch

ale uplne idealne by som chcela mensi domcek, mat vlastnu zahradu a terasu je na nezaplanenie

lost

Tak zahradnik zase nemoze byt taky drahy :P
To je nieco ako kadernik :D
A clovek apson podpori ekonomiku a zamestnanost :P

Maoam

0vecka :DD to ako keby som ja pisala :DDDD, normalne si ma rozosmial.
Presne...kebyze sa mi o zahradu stara niekto, tak aj dom :D.
Ale ja som skor typ do bytu :D.
Ale potom s terasou, s predzahradkou / , k tomu pivnica dostatocne velka, office v byte.
A väcsia kuchyna, nech nezakopnem o kazdu somarinu, ked peciem.

Maoam

0vecka: ano, v tejto teme plne zdielam tvoj nazor, myslim a citim ohladne toho priestoru rovnako :D

samej by mi bolo akurat tych 60m2 (minimalne), s teraskou, pivnicou, pracovnou...ach fajne :DD

0vecka

2 lost & Maoam konecne ma niekto chape ... ten novy byt ma 57m^2 a plus taku mini terasu tak 3.5x 2 a peknu zahradu pivnicu asi 20m2 na haraburdy a garaz...a suhlasim vyhoda domu je v tom ze si clovek moze sadnut do zahrady a nainhalovat ten priestor :) aj ked ho doma vnutri nema az tak vela... lebo clovek je od prirody zvyknuty na velke otvorene priestory... teda cez den v noci az tak nie....

Maoam

Lost, ale mas pravdu, ze dom ponuka väcsiu psychicku pohodu a väcsi klud (za predpokladu, ze nebyvas niekde, kde je dom na dome nalepeny s debilnymi hlucnymi susedmi, ktori vecne maju nejaku technoparty :D).