Nevšíma si ma!

Príspevok v téme: Nevšíma si ma!
Aprílka

Ahojte :)

Mám priateľa dva roky, všetko je OK až kým sa nedostane do spoločnosti ,,kamarátov,,. Keď sme spolu je nám dobre, venuje sa mi, a podobne. Ale ako náhle sme v spoločnosti naších známych alebo na nejakej zábave tak o mňa ani nezakopne, ani sa na mňa nepozre, ani ma nepobozká, nechytí, ani dokonca so mnou netancuje! Vždy je len pri tých svojích úžastných kamarátoch s ktorými len popíja, až sa ,,ožere,,a potom si ma už vôbec nevšíma..Ako to mám chápať? Prečo to robí? On je veľmi dobrý chlap, on by zniesol aj modré z neba, len keď sa dostane do spoločnosti svojich akože ,,kamarátov,, čo ho len využívajú tak sa mi vôbec nevenuje. Keby som aj začala s niekym flirtovať tak on nič! Nechápem to...vyjadrite svoj názor..Ďakujem :)

Aprílka

Veru môžme byť radi, akých máme priateľov. Čo by bolo bez nich? Čo by sme riešili? :)
No on sa už teraz teší na tie deti,že zobere malé na prechádzku a zakotvia v krčme :D to sa skôr dieťa naučí povedať pivo ako mama :D

Juchu

Aprilka, my sme na tom podobne... Byvame spolu aj sami, takze ked sa tak nad tym zamyslis, mozme byt radi, ze tento problem sa vyskytuje len ked su v partii. Su take vztahy, kde chodia vonka len s kamosmi, chlapi sa vyhybaju tomu, aby boli so svojimi priatelkami sami.. Takze, mozme byt spokojne, ze nasim to nevadi :)
Ja mam mojho trula velmi rada a ked sme sami, tak sa mi uzasne venuje. A ked si tak zoberies, ked sa zoberiete (co bude zachvilku, kedze to planuje v 26 :D) a budete mat deti, tak asi stretavky s kamosmi budu omnoho menej ako teraz :) A to mu uz dozicim uplne, celym srdcom, aby si ma nevsimol :) Ved ma bude mat dost :)
Ale chapem ta... To je ta nasa zenska domyslavost, ze s kamaratmi mu je lepsie... Ale zase, keby to tak bolo, tak nie je so mnou ;)

Aprílka

Hej chodíme, ideme sa prejst na pivo, kofolu. Chodíme skoro stále na dovolenky sami, na víkend niekam na výlet tak ideme sami. A všetko klape OK.
No môj má 25 čiže ani on z toho nevyrastie :) ale hovoril, že v 25ke dostane rozum a v 26ke sa ožení :D
Ale že by som zaregistrovala, že dostal rozum? No neviem neni sú žiadne náznaky :D

Juchu

Aprilka a chodite von aj tak, ze len vy dvaja sami? A mozem sa spytat, kolko ma priatel rokov? Len tak, ci z toho nevyrastie :) Moj ma 26, takze uz asi nie :)

Aprílka

Ja nechcem aby sa zmenil a aby zmenil svoj prístup. Ja ho ľúbim takého aký je aj s jeho povahou, aj so všetkým. Ja ho chápem, ale niekedy moc času vanuje kamarátom, ale nikdy som mu nič zlé nepovedala, že nekamaráť sa s tým, hentým, atď. Mne to bolo v podstate jedno.
Ja som spoznala jeho kamarátov, on mojích a už sú to naši kamaráti.
Nehovorím, že nemusím niektorých jeho kamarátov, ano niektorý si myslia kto som čo som, tak majú aj také názory a také strávanie, ale mne to je šum a fuk.
Ja sa pobavím, porozprávam s každým.
Ako nepoviem raz za čas mám stavy, že ich moc nemusím, ale to je len vtedy, keď nemám náladu byť vôbec vonku, keď som uťahaná z roboty. Ale inak v pohode a to, že ma niekedy neraguje, že som vôbec vonku už neregistrujem ani ja, bavím sa s kým som tam prišla, koho tam stretnem známeho a som rada, že som vôbec vypala z toho celotýždňového stereotipu. :)

Juchu

Vies jahodka.. Podla mna je dobre, ked sa niekto postavi aj na stranu partnerov, nie len na nasu stranu, co urcite uzna aj Aprilka. Lebo nevies, ci robis chybu ty alebo on a takto sa na to pozerate "objektivne".
On bol vzdy taky a asi taky aj bude.. On vravi, ze to nevie, viest debatu s viacerymi. Ono je to super, ked su s nami aspon dalsi 2 kamarati. Zvycajne priatel keca s jednym a ja s druhym. Ale ked sme traja, tak zvycajne len tak sedim... Moj priatel si vytvori akoby taky ochranny stit a ako som spominala, ked sa snazim nieco povedat, skace do reci, uplne ignoruje ludi z vonku.
A kedze on je velky hudobnik (a ja totalny hudobny antitalent) tak sa zvycajne rozpravaju o hudbe, takze sa nemam ani ako zapajat - myslim, ze nikoho nezaujima, ze viem na klaviri zahrat Kohutik jaraby...
Ale uz je raz taky :) Staci sa vyhybat situaciam, ked zostaneme traja :)

Aprilka, podla mojej skusenosti, to nezmenis.. Aj keby si sa s nim o tom porozpravala, tak sa bude tvoj priatel vonku pretvarovat, ale nebude sa spravat tak ako to citi...
A uvedom si, ze su to chlapi :) Aspon moj sa nikdy nezamysla nad mojimi argumentmi, nazormi, tazkymi pointami... Zoberie si z toho iba tu najjednoduchsiu myslienku.. V tvojom pripade - "moja zenska nechce aby som sa s tebou kamaratil" a uz to okoliu nevysvetlis ako si to myslela...

jahodka123

Juchu - tak sorráč. Veď ja len debatujem, nemala som v pláne tu niekoho nasrať, len väčšinou poviem vec rovno ako je a neobalujem ju do pozlátky, aby sa to nááhodou niekoho nedotklo a som rada, ked sa aj ku mne tak pristupuje, ale niekedy to prepísknem :)

Inak nechápem toho tvojho. že ked ide napr. s dvomi kamošmi von, tak toho jedneho ignoruje, asi má slabý procesor :P

My partia sa vždy začneme baviť všetci spolu na nejakú tému, ale potom aj ked sedíme pri jednom stole, sa "nakopkujeme" a každý sa baví o vlastnom. Napr dvaja sa bavia o počítačoch, čo mna až tak nebaví, tak vnímam tých druhých, ktorí maju zaujímavejšiu tému pre mna a s nimi aj konverzujem.

Juchu

Nie, nie jahodka... Zle si to pochopila. Tam nejde o to, ze ja by som sedela bokom s mobilom v ruke.. Ja kecam s kamosmi (nemozem to uz delit na mojich a jeho, lebo mame spolocnych), len nekecam von so svojim priatelom... On je proste taky, sam si to priznava. Nevie komunikovat naraz s viacerymi ludmi. On si vzdy niekoho vyberie, s kym sa bude rozpravat, zvycajne cely vecer, a inych ignoruje. Na tej ignorantskej listine som zvacsa ja, kedze byva so mnou castejsie ako s kamaratmi, ale tiez ked ide von napr. s dvoma chalanmi, tak jedneho uplne ignoruje.

Ale zdrave sebavedomie ma (sice len ked je pripity) to je pravda... Ja napr. nie som taka, ze by som sa dokazala s neznamym clovekom (ak nemame spolocnu temu) zakecat na 5 hodin - len my dvaja.. Ja v takomto pripade hladam oporu v partii...

A spominala som, ze uz mi to nevadi, lebo so zaciatku som chcela, aby sme sa vonku rozpravali vsetci, cela partia, ktoa zahrna aj komunikaciu medzi nim a mnou. Ale uz som si na to zvykla, cize chodime von cela partia, no priatel je zvycajne bokom s niekym a zvysok partie je spolu... Ale obcas to zamrzi.. Ked vidim ine pariky v partii, ze komunikuju vsetci spolocne..

Aprílka

Nepísala som sem preto, aby mi niekto písal, že ani by za finančnú odmenu by som nešla s vami von. Ani to od nikoho nežiadam, ja som sa pýtala len na názory. O nič iné mi nejde. A aby ma niekto kto ma nepozná prirovnával k nejakej pipke čo sa hrá vonku pri partii s telefónom a držala hudu tak to fakt neni môj prípad.
Ja si s priateľom rozumiem a určite som mu neni zavesená na krku. Keby som bola tak by ma už dávno poslal do kelu. Keby ma neľúbil a nemal rád takú aká som tak by sme už dávno neboli spolu. Nehovorím, že ma nevytočí, alebo že sa nenahnevám, nahnevám sa veď je to ľudské, ale mne to nahnevanie vydrží max. 5minút a už som v pohode.