Chudnutie

miselka007

Ahojte,nie neodmlcala som sa. Mala som nejake zdravotne problemi, ktore ma dost obmedzovali v pohybe. Este stale mam tabletky a stale ich uzivam.. dokopy mam zatial dole 5kg a je to fajn...
magy sorry ale ak sa ti nieco nepaci, tak prosim.. ja nemam tabletky kupene len tak s netu.. kupila som ich v obchode tak neviem preco by nemali pomahat ked je k tomu aj pohyb...

Benea7

ja som si objednala doplnky vyzivy zo stranky chudneme.sk a ta kava a caj na chudnutie strasne pekne vonaju a uz som aj schudla 4,5 kg, takze naozaj funguju :))

DankaBabusik

Ahojte, vidim, ze vacsina z Vas sa trapi s chudnutim, ja som nikdy nemala velku nadvahu, schudla som 6 kil a to len cvicenim a upravou stravy. Poradim Vam, neskusajte blbosti na chudnutie, pomoze Vam zdravsia a pravidelna strava a pohyb. Pozrite si bud stranku schudnutie.peknetelo.eu – mate tam vsetko na chudnutie realne napisane, alebo stranku www.chudnutieako.sk . Poriadne si ich precitajte. Jedna je viac prisna, druha menej ale podla nich dokazete schudnut. A nezabudnite byt trpezlive. Drzim Vam palce

miselka007

sexicek ak sa ti mam priznat tak v pondelok som si bola zabehat skoro necelu hodku a to je vsetko.. vcera som vobec nemala cas na nejake extra cviky ale cely den som bola v pohybe a na vecer som bola s priatelom bicyklovat.. to je zatial vsetko :)

miselka007

no ahojte, takze nedalo mi to vcera a odvatila som sa.. :)) na moje podivenie som mala o dve kila menej.. noo tak uvidime ako to bude pokracovat...

miselka007

sexicek vcera som to uzila prvykrat a o piatej som jedla posledne jedlo, aj to jednu suchu palacinku a vobec necitim hlad len ma vela smedi takze vela pijem.. ale uplne to ubera na chuti do jedla.. tak uvidime.. :)

sexicek

urcite sa ti podari daco schudnut a ked budes mat velku chut do jedla, kup si aj chrom, ten je na zmensenie chuti do jedla a vecer radsej nikdy nejedz, radsej sa napi vody

zelam Ti, nech sa Ti dari

miselka007

sexicek nechcem sa vazit kazdy den.. to mi ani neodporucili.. ja sa budem vazit raz tyzdenne... momentalne mam 79kg pri vyske 168cm... je to des tak sa mi to hadam podari.. najblizsie vazenie bude buduci pondelok.. tak to sem urcite napisem..