Otazka na zeny

alibi

zeny casto nechapu preco ich frajera nechala byvala.. ale muzi sa vacsinou zvyknu po case chodenia zmenit (nevravim ze zeny nie) a uz to je uplne ine... potom na teba asi nazor zmenia.

milli11

A k Oveckovi, sice ta nepoznam, ale takto cez net na mna posobis namyslene, pripadne sa snazis byt dokonaly, perfektny, lebo co by ludia povedali... Tuto zlu vlastnost mysleli tvoje byvale frajerky?

milli11

Maomam, s tvojim poslednym pripevkom suhlasim. Az mi je niekedy zle z tolkej falosnosti a lezenia do zadku, len aby si niekoho ulovila. :((( A kedze na zaciatku vztahu klamala, neskor zacinaju problemy.

nicolette

no tak to je jasné, pre mňa by to tiež bolo možno príjemné počuť od priateľa, že ako je to možné, že ako taká "super žena" mohla dostať kopačky :) ale nepotrpím si na to, minulosť neriešim :)

Maoam

niektore baby sa ale dost pchaju do zadku, liskaju sa, sleduju svoj zamer ;-) a chlapi su jesitaci, veelmi radi si vypocuju na svoju adresu, ze su uzasni a jedinecni

nicolette

ja mu to nevravím, lebo vždy to bol on, kto ukončil vzťah :) ale z princípu si myslím, že je hlúposť rýpať sa v minulosti partnera a riešiť to