Muži a sex

Príspevok v téme: Muži a sex
tygr

Su muzi este schopni sa o ženu snažiť alebo uz vsetci len ocakavaju lacný a rýchly sex ? Mam na mysli normálnych zdravych pekných inteligentných mužov. Stačia im šľapky a zlatokopky? Ked žena očakáva že vzťah sa bude vyvíjať dlhšiu dobu a sex bude az ked si bude istá že to je ozaj vzťah a nie známosť, koľko mužov je ochotných čakať, a ako dlho? Otázka sa týka generácie po 30 ke ktora ma prvý sex a nejake tie vzťahy dávno za sebou.

bingham

Milli

To ty si vobec nepochopila...

lebo teba s prepacenim odrbaval pol roka co ste nic nemali a aj tak to bol suknickar ktory sa pretvaroval...chapes ???

Ja sa ti snazim vysvetlit ze je uplne jedno ci sa s niekym spoznavat pol roka, alebo jeden tyzden...to VOBEC nema ziadny vplyv na vztah...

Ty mozes s niekym chodit a nesexovat aj 2 roky !!!!, a po prvom spolocnom sexe ta ten clovek moze poslat k vode...chapes ????

ja som mal sex po dvoch tyzdnoch a som stale s nou, narozdiel od teba...

milli11

Ved o to ide, ako mozno niekoho dobre spoznat za 2 tyzdne? Ved zo zaciatku sa vacsina chce ukazat len v tom dobrom svetle. Casto ani po mesiacoch nezistis pravy charakter cloveka. Najlepsie sa zisti charakter cloveka, az ked su zle casy a v kritickych situaciach alebo ked potrebujes velku pomoc. A to moze nastat kludne aj po niekolkych rokoch.

milli11

Tygr pochopila.

Bingham, on bol do toho sexu normalny, teda asi sa pretvaroval, potom zacal vystrkovat rozky. Hold, smola, keby sa prejavil skor, mohla som ho skor poslat k vode, aj bez sexu, nestracat s nim cas. Ale v sexe bol fakt dobry. To sa mu musi nechat.

A nevadilo by ti, vyspat sa so zenou po 2 tyzdnoch a az potom zistit, ze sa zivi napr. ako luxusna spolocnicka?

tygr

Bingham ale si nepochopil pointu toho čo písala milli...málokedy je problém v sexe, najčastejšie je problém v charaktere a to nemôžeš zistiť po krátkej dobe.

bingham

Milly

Tak teraz sa musim smiat....Pol roka s niekym chodis bez sexu(aby si zistila ci ti ten clovek za to stoji)....A nakoniec je to aj tak suknickar s ktorym sa rozides HAHAHA :)...ja sa ti stale snazim vysvetlit ze to ci sa s niekym vyspis po mesiaci, alebo po pol roku...nema na ten vztah ziadny vplyv...(ako si sa sama mohla presvedcit)

poznam ludi co sa vyspali hned...a su stale spolu..

teraz mi to pride ako este vacsi nezmysel, ked sama pises ze ste tak dlho nic neriesili a aj tak to zlyhalo...

Hlavna vec ze ste sa pol roka spoznavali... :P

Lulu2011

mozno najdes niekoho, kto bude ochotný cakat 3 mesiace, ale podla mna to nie je nutne, zena by mala mat nejaky radar, ze to je ten pravy

Lulu2011

tygr - tak potom ozaj chces vztah? my sme boli obaja zamestnani, ked sme sa spoznali a minimalne kazdy druhy den sme boli spolu, sex sme mali za uzasnej romantiky o mesiac na to, muz vybavil romanticku chatu

milli11

A este by som dodala, je rozdiel ci by bol sex po 3 mes. alebo 6 mes. Niektori totiz randia pomaly kazdy druhy den. Ini randia mozno kazdy druhy vikend, lebo im to napr. praca neumoznuje mat viac volneho casu, tak ti potrebuju viac casu na spoznanie sa.

milli11

Bingham,

po 2 tyzdnoch? A nebojis sa, ze dala rychlo tebe, da rychlo aj inemu, ze ta rychlo podvedie? Ak uz nepodvadza...

A preco by bola dlha doba cakat na sex hoci aj 6 mes.? Ved najprv sa len stretavaju, spoznavaju, hovoria spolu, potom pridu bozky, objatia, potom maznania bez sexu a nakoniec pride ten sex. :))) Ak by hned bol sex, uz sa nie je na co tesit, co objavovat. A to by bola ... nudaaa!!!

Pozri, jeden moj byvaly bol skvely v sexe, proste par excelance. Sex sme mali po viac ako polroku. On vsak bol puntickar, vecne zo vsetkeho nervozny, ked trebalo nieco riesit, neskor som zistila, ze aj suknickar a dost nespolahlivy, napr. sme sa na niecom dohodli a on mi dokazal stvrthodinu pred odchodom poslat SMS, ze je unaveny, ze stretnutie sa rusi. :(((

Co z toho, ze sme si v sexe sadli, ked povahovo sa s nim nedalo vyjst?