Tak bude ten koniec sveta alebo nie?

pan d.

Ja si myslim, ze koniec sveta uz bol, ale B. zistil, ze ho nikto nevidi, tak zdrhol a S. ho vysmial:D
Ked sa spali vsetko benzin, tak ti Africania budu mat v tieni asi sestdesiat stupnov celzia a my takisto, ale nastastie len v lete. Mna by slak trafil, keby som mal zit v takych horucavach, ake su teraz.

Leela333

OMG :D :D :D :D

To myslíš vážne tú otázku, či sa máš na to vysrať, lebo hlásili koniec sveta? :D

Po prvé, ak by si skutočne mal umrieť, nechcel by si spraviť všetko možné čo si predtým nestihol?

Po druhé, to si fakt myslíš, že niekto na fóre ti vie predpovedať či naozaj bude koniec sveta? Nikto nič nevie na isto, a ja osobne sa najviac prikláňam k tomu, že celú tú frašku okolo roku 2012 si vymysleli producenti filmu s rovnakým názvom, aby z toho vytrieskali čo najviac peňazí.

sor to

Každých cca 4 sekund zomiera clovek, vo vadsine od hladu. To je nasa vina, mnohi ziju extemnom bohatstve. Pre zomrelych je koniec sveta, už niesu na tomto svete.

anjelik *

Arman, ruku na srdce, ty si vážne myslíš, že ľudia by si vôbec všimli také čosi ako koniec svet?? Pri ich zahltenosti starosťami ,aby dobre vyzerali, dobre a výhodne nakúpili, aby mali viac ako ten druhý? To keby ich ten *koniec sveta* na ulici pozdravil, len by sa na sekundu počudovali a poznám ho? ;o)) A odkráčali by ďalej. :o)))
( a skadiaľ že si, keď používaš výraz prijde a nie príde? ;o) )

arman

Ked to prijde, tak ti, co to hovorili uz dopredu budu hovorit "Vidite? Vravel som vam!".
Otazne je, co budu hovorit ti ostatni. ;-)

winki

Svojím prístupom sa ľudstvo vyhubí samo. Vojny, násilie, vyťaženie neratných surovín, zničenie životného prostredia.....neni to tak ďaleko ako si mnohí myslia.

anjelik *

Už čítať niektoré príspevky k tejto téme je svojim spôsobom *koniec sveta*. :o))
Bolo popísaných a nadiskutovaných kvantum verzií, či áno, či nie. Tak jedna do počtu.;o)
Skúste si predstaviť, že zaspíte a dlho, dlho snívate a zrazu sa zobudíte. A zistíte, že počas vašej *neprítomnosti * sa na vás rozmnožili paraziti. A vy jasne cítite,že nestoja za nič, že vás iba otravujú, riešia stupidity,o duchovnom rozmere je viac ako zbytočné vôbec hovoriť. Tak čo urobíte?? Nuž pokúsite sa ich zbaviť..sprchujete sa, otriasate sa, poškrabete sa. A navonok sa objavia záplavy, tsunami, zemetrasenia a div sa svete, na miestach, kde predtým nikdy neboli?? A vedci na celom svete sa nemôžu dočudovať. A čo iné?? Posilníte v tých parazitoch čo je v nich najsilnejšie..strach, hlúposť, závisť, nenávisť, žiarlivosť..a oni sa o seba postarajú už sami...samovraždy, vraždy, násilie. :o)
Tak ako, beží už ten koniec sveta alebo nie? ;o)

weird_

nerozumiem tej logike ocakavat koniec sveta alebo zamyslat sa nad tym ci bude a kedy bude.

jediny svet ktoreho koniec ma zaujima (a urcite pride) je ten moj, rozumej moj zivot.
ked sa niekto boji "konca sveta" = boji sa vlastnej smrti, konca svojho zivota.

a to je predsa absurdne. teda myslim ten strach z konkretneho datumu. ved aj dnes moze byt moj posledny den. ja neviem co bude.
a nejdem kvoli tomu rozpredat vsetko co mam, preventivne sa zo strachu zabit este skor ako nieco zabije mna, napriek moznosti, ze dnes zomriem nekaslem na plany, na buducnost, hlbsie hodnoty, ale zaroven si aj vdaka tomu vychutnavam pritomnost ... (aspon sa vacsinou snazim :D)

"Live as if you were to die tomorrow.
Learn as if you were to live forever."
- Mahatma Gandhi