Vztah s Arabom

gsjvoap

Maja1778 Ako nechcem zapárať ani nič, ale skús sa toho araba spýtať, čo by robil, keby sa mu nenarodil syn, ale dcéra. Len tak zo zaujímavosti.

Prezývka55

Maja1778 milujuci ocinko na verejnosti a co sa deje za stenami nevies :D

endura trochu na obranu arabosov, myslim si ze je normalne v kazdom normalnom vztahu ked partner povie tomu druhemu kde ide s kym ide a kedy sa vrati, robili to moji rodicia, aj ja tak robim, a pripada mi to uplne normalne

lillllls

ano je milujuci ocinko lebo ziju ako slovenska rodina Maja :D... ale nechcem vsetkych hadzat do jedneho vreca :)

Maja1778

moja dcera po strednej sa zamilovala do egyptana zijuceho v anglicku.mne a ani muzovi sa to nepacilo a ked nam oznamila ze je tehotna tak som skoro odpadla.a dnes su spolu uz 9 rokov a maju dvoch synov :) su spolu stastny on je sice moslim a zo zaciatku bol dost arogantny a tvrdohlavi ale ked prisli deticky sa uplne zmenil je starostlivi ocinko a dobri mandzel a deti spolu vychovavaju ako slovenska rodinka :) :)dcera si ho nevie vynachvalit :) kazdy arab je iny :)

endura

Moja známa mala cca 2 roky vzťah s egypťanom. Po 2 rokoch ju požiadal o ruku. Keďže nie je naivka, povedala mu: Môj zlatý, vážim si toho, že si ma chceš vziať za ženu, ale musíme si hneď vyjasniť určité pravidlá: Nie som a ani po svadbe nebudem tvoj majetok, nebudeš ma kontrolovať, kde som, s kým som, kedy prídem domov, žiadne kontroly po telefóne. Ideš do toho?
Samozrejme, že zo svadby, ani zo vzťahu nič nebolo :-)

Inak, k téme: Bohužiaľ, zistiť, či sa arab pred svadbou pretvaruje, je nemožné. Všetky negatíva si nechajú ako bonus keď je žena ich manželkou a vtedy už býva neskoro.
Moja bývalá má za manžela srbského vojenského zbeha. Spočiatku to bola veľká láska, chlap si vytvoril za rekordne krátky čas v dedine dobré vzťahy, lebo je komunikatívny a ochotný pomáhať, prispieť. Angažuje sa aj v dedinských akciách, vypomáha. Len vzťah ku svojej žene je nie v poriadku v zmysle, že všetko musí byť podľa neho a berie ju ako menejcennú a nedovolí jej rozhodovať ani prispieť ku spoločnému rozhodnutiu. Ona už s ním nie je šťastná, ako na začiatku vzťahu, lenže už majú bejby, bla, bla, bla... Chcel som tým povedať to, že už niektorí srbi majú mentality nevyhovujúce našim ženám. Neviem, z ktorej časti krajiny pochádza, ani som si nie istý, či je to srbsko - skrátka juhoslovan.

MultiLevel

aadrianka :) treba si vyhladat v temach, to bol osobny zazitok. S Arabmi som osobny zazitok nemala :)

Nuz, mily "#", mna je lahko sledovat, co pisem, lebo VZDY pisem pod jednym a tym istym nickom. Ten tvoj "#" som nikdy v ziadnej teme nevidela, tak skus si dat jeden, aby sme vzdy vedeli, ze si to ty, aby sme mohli sledovat aj tvoje prispevky :)

MultiLevel

nuz, ja ked nieco pisem, tak len z vlastnej skusenosti. Ked precestujes kus sveta a pojdes dalej ako len do vedlajsieho mesta ci dediny, tak spoznas vela ludi a tym padom mozes pisat, co si zazil/zazila :)
S cernochmi som mala zazitok raz v zivote, s arabmi - pokial si niekedy bol v UK a poznal tam nejake baby zo SR, mohol si aj ty na vlastnej kozi zistit o com pisem :)

#

Multi ty poznáš baby čo rozťahujú noohy černochom teraz arabom ešte napíš niečo s aziatmi : D
A ty si natom ako s nohami.?

aadriaanka

Oni sú aj na Slovensku, nie len v UK. Zväčša sa vyskytujú v baroch a ehm ako sa to slušne nazýva...aha vo verejných domoch :D Čo na to asi hovorí Alah, keď sa na to pozerá :D Ako dlho si bola v UK a čo si tam robila? Ja som ešte v UK nebola.