Co robit, ked nieje co robit, ani skym, ani s cim. sama v byte, v inom meste

Miroslav89

zdravím vás.. cez túto stránku sa dá za deň zarobiť aj 300$ len sa treba zaregistrovať prezerať si reklami a potom opisujete čísla do tabulky. je to velmi jednoduché.. mne sa podarilo takto zarobť 200$ za 2 hodinky a potom si to vyplatiť ako len chcete. ja si to nechávam posielať na účet čo trvá tak 3-4 dni.. ide to je to overené lozaredrsy.win

fezoj78

Ráno vstanem kedy chcem.A idem zarabať.Ale zarábať môžem aj vtedy keď spím.Záleži to len odo mňa.Ako a koľko hodín pracujem.Napríklad zarábam aj v tejto chvíli a som doma pri PC.Som si sám sebe pánom.Volá sa to MLM. Volá sa to MULTI LEVEL MARKETING.Niekto tomu hovorí aj pyramída.Ale keď sa to tak vezme,ktoré zamestnanie nie je pyramída.Napríklad taký Samsung,spomínam ho preto ,lebo som tam pracoval.Najvyšší je nejaký šikmooký.Pod ním sú všelijaký riaditelia všeljiakých odvetví.nimi manažéri ,lídri a potom obyčajný ľudia,ktorý pracuju od nevidím do nevidím,soboty a čo je najhoršie na úkor vlastného zdravia.žiadna odmena nič.Vo firme v ktorej pracujem ja má vlastné sídlo v Čechách.40%predajná marža,provízia za môj obrat a môžem sa dopracovať až na pozíciu,kedy mi firma poskytne dovolenku aj auto,ktoré je za určitých podmienok moje.A čo je najdôležitejšie vďaka produktom,ktoré si od firmy kupujem za nákupnú cenu aj zdravo žijem.Ale ako som spomenul MLM je spôsob zarábania ktorím veľa ľúďom nevonia,lebo to nazývajú pyramída.Čo vlastne aj je.Ale ako som spomenul,ak tvoji rodičia niekde pracujú,tak ver tomu,že pracujú vo firme ktorá je vlastne tiež pyramída.Je šéf ktorí zhrabne najviac a tvoji rodičia,len toľko koľko si zaslúžia.
Ak ťa tento článok zaujal,tak mi napíš na email jogo78@centrum.sk

helgaJ

Urcite nezostavajte cely den v posteli. To je to najhorsie, co moze byt.
Urobte si program na kazdu hodinu dna. Vzdy sa najde zmysluplna
praca. Dodrziavajte rezim dna a disciplinu, vstavajte v urcitu dobu, chodte na prechadzku,
do obchodu, skusajte nove recepty, kontaktujte priatelov, telef. alebo ich
pozyvajte. Napecte kolac. Pestujte kvety.
Oslovte nejaku starsiu pani susedku a porozpravajte sa.
Pracujte hoci aj na
upratovani garaze, pivnice, skuste si sadit sadenicky. Hodinu sa ucte
nejaky cudzi jazyk, alebo citajte, co Vas bavi a popri tom si hladajte
zmysluplne financne ohodnotene zamestnanie.

Ipsilon

Tak hádam ťa poteší aj tá moja malá básnička.
Hádam aj niečo menšie občas poteší:-)
Ale, keď budeš chcieť, tak ťa poteším aj niečím väčším. Kúpim román a tu ho skopírujem.
Len neviem, ako na to potom zareaguje serrver. Tak radšej, nie:-(((

Ipsilon

Áno, súhlasím s tebou Celebrita Facebooková, úplne. Povedala si to priamo, rovno, narobiť sa teda treba, na to jedno veľké ho.... Celé dni len čosi riešiť, bezdôvodne sa však možno tešiť! Tak sa aj Ty poteš spolu s nami, moment, áno, čo chceš mami? Jáj, to áno, to máš pravdu, dám ja fakt na Tvoju radu, nechcem počuť vyhrážky, dnes už som fakt na prášky.
Brú.

Adam Krt

Snowhite ked sa nudis pod so mnou do kina na nejaky prepadovy film. Kupime si listky do poslednej rady a hned bude po nude