Povedat ex, ze som potratila jeho dieta?

Príspevok v téme: Povedat ex, ze som potratila jeho dieta?
smutna789

Ach, ani neviem ako zacat. Mala som vztah skoro rok s muzom vsetko klapalo, ale narovinu mi povedal, ze ma nemiluje a ja som uz nechcela viac so seba robit debila. Ja som to videla inak ja som bola zamilovana, no neboli sme na tom rovnako. Skoncila som to, zle som to znasala a preto som odisla do zahranicia na niekolko mesiacov, zmenit prostredie hlavne ho nevidiet a vyliecit sa z toho. Ked sa dozvedel, ze odchadzam, bol z toho mimo a velmi sa chcel lucit co som ja nechcela. Dozvedela som sa, ze randi s inou a to ma fakt bolelo. Nakoniec som isla, vecerali sme kecali smiali sa a nakoniec to skoncilo najkrajsim milovanim ake sme kedy mali. O dva dni som odisla, zacala som hned pracovat, no po dvoch tyzdnoch som isla na dovolenku k moru. Cely cas v depresii smutku, vela som fajcila plakala nespavala. Citila som sa strasne smutno, dozvedela som sa, ze uz nerandi s tou babou. No aj tak som vedela, ze by som sa k nemu nevracala. O par tyzdnov som zacala mat gynekologicke problemy, pri malej potrebe som mna vypadol taky akoby sedy chumacik a zrazeniny krvi nemala som ani nejake extra bolesti, ale dalsie dva dni so mna take divne zrazeniny vychadzali. Uvedomila som si, ze ved ja som ani menzes nedostala a tak som sa zlakla, spravila som si test bol pozitivny. Utekala som k lekarke ta ma poslala na sono, oznamila mi, ze som potratila a mohla som byt okolo 4-5tt. Vraj v maternici nezostali ziadne zvysky tehotenstva a tak mi len dala antibiotika ani neviem preco. Je mi z toho doteraz hrozne uz su to 3 mesiace. On to nevie, pretoze som pocula, ze si zacal s inou s ktorou je doteraz. Pocula som, ze sa pokusaju o babatko. Mna to uplne zlozilo. On chcel byt somnou v kontakte no ja to nedokazem, on je zrejme z toho vonku ale ja som fakt mimo. Stale s vycitam, ze som potratila kvoli tomu ako som sa stresovala. Moj problem je, ze on sa mi ozyva robi si akoby standicky, ze sa ku mne mozno vrati ked pridem, ako rozprestrie pre mna cerveny koberec a podobne, mna to trapi povedala som mu, ze pre mna to sranda nie je tak sa osptavedlnil ze uz nebude. Presiel tyzden a znova si robi srandicky ako ma moju fotku stale pred ocami... Mne je z toho uz zle, neviem sa z toho dostat on nema sajnu co prezivam. Myslite, ze by som mu mala povedat co sa v skutocnosti stalo aby uz raz a navzdy prestal?

smutna789

Myslim, ze som sa uz dost ponizila tym akym sposobom som mu to napisala. V nervoch a s placom... len mam potrebu vysvetlovat preco som mu to nepovedala... len ci on o to stoji to je uz druha vec...

alibi

prosim nevolaj mu, vsetko sa tym zhorsi. on ti odpise uvidis. a ak nahodou nie aj tak dobre! neponizuj sa pred nim.

smutna789

Aj tak kazdy chlap rozmysla inak. No kto vie ako to on vnima. V hneve som mu to mapisala nie moc pekne a to mi je luto. Mohla som ist na to inak no vyprovokoval ma svojim spravanim. Mne to tak prislo, ako ked niekto lezi na zemi a este do neho kope. Aj ked nevedel co sa mi stalo a preco sa z rozchodu neviem dostat. K mailu sa dostal v ten den kontroluje ich stale. Rozmyslam, ze by som mu zavolala.

pesimiii

preco si myslite,ze nepise,pretoze je v soku?
Mozno si vydychol,ze to priroda vyriesila celkom mudro a ma po trabloch.
Asi ti len odpise, ze je mu to velmi luto a bla bla bla bla.
Fakt by som rada pocula nazor nejakeho tu pritomneho chlapa, ktory by sa vzil do situacie tvojho ex,ako asi rozmysla.

Leela333

Ak sa k mailu už dostal, tak určite je dosť šokovaný, možno nevie čo ti napísať alebo povedať. Nič si z toho nerob a daj mu čas, určite sa ozve, keď to trochu "vstrebe" :)

3nttt

smutna789 nic si nevycitaj. to ze si vela fajcila nemusi vobec nic znamenat.kolko bab huli cele tehotentsvo a nemaju najmensi problem. proste to tak malo byt.

riamia

Určite je tiež z toho v šoku a rozmýšľa ako zareagovať. Môže to trvať dni a môže sa stat aj to že sa vôbec neozve. Veľká časť mužov na svojvoľne potraty partneriek reaguje zvláštne, nie tak ako by sme očakávali. Tým že uz nie ste spolu možno ani nevie čo na to povedať. Ale spravila si dobre že si mu to povedala, bez ohľadu na jeho reakciu.

hulahop

Velmi ta obdivujem za to ako si to zvladla... neviem ci by som dokazala v sebe dusit take nieco po taku dlhu dobu.. v takomto pripade nepomoze ani dovolenka ani nic.. chce to cas aby si to nejako cele sama v sebe vyriesila... nalepsie je ho neriesit, no to sa lahko hovori.. to v akej krajine uz povedia ze potratit je bezne?? neviem za akych okolnosti je potrat bezny, no jednej mojej kamoske sa stalo ze bola raz na potrate a potom spontanne potratila znovu... ci to ma nieco s konizaciou to netusim... drzim ti strasne palce aby si to nejako zvladla..:)