Namyslená

Príspevok v téme: Namyslená
Sonii

Môj problém je taký, že si o mne cudzí ľudia myslia že som namyslená.Neviem prečo.Ja som skôr hanblivý typ, uvedomujem si svoje nedostatky a nikdy som o sebe nehovorila že som krásna, úžasná, dokonalá.
Ludia, ktorí ma poznajú vedia, že namyslená nie som. Rada sa zabávam, smejem, kecám.Niektorí moji kamoši si kedysi mysleli, že si o sebe veľa myslím a ked ma spoznali tak zistili že som v pohode.Aspoň to tak tvrdia. Takže neviem čo mám na sebe zmeniť, aby som na prvý dojem nepôsobila ako namyslená horenoska.Čo si myslíte? Koho vy považujete za namysleného?

shy

Vôbec sa nemeň, to by si musela zmeniť celú svoju povahu a hlavné je byť sám sebou a môže ti byť úplne jedno, čo si myslia ostatný, sú to len blbé predsudky...

Každý z nás na prvý pohlad nejako pôsobíme, ale len preto, že niekto niečo povedal sa nebudeme meniť, nie?

A čo je vlastne "normálne" ako pôsobiť, to sa máme všetci tváriť tak isto?

A zasa na druhej strane, aspoň na prvý dojem vzbudzuješ rešpekt a to je "vzácna" vec ;)

obchodnik

Ludom nevyhovies, je lahke si sortovat ludi a ludia to radi robia, ze si vyberu objekt, ktory nedava hned sancu ludom na skamaratenie a nasledne z neho urobia nepriatela spolocnosti. Poznam, neries :)

jahodka123

Ako keby som to písala ja. Presne aj o mne si to myslia ľudia, ktorí ma nepoznajú. Nie som zase uplne hanblivý typ, ale skrátka len nerada nasilu pútam pozornosť, nepredvádzam sa a skôr si hladím svojho. Možno preto môžem vyzerať ako ignorant alebo namyslená. A ešte aj zazerám a za to tiež nemôžem, my máme takýto pohlad celá rodina a s tým nič nenarobím. V minulosti mi to narobilo nejaké problémy (ten moj pohlad), ale teraz už nie. Skôr to je tak, že napr ked mame novu kolegynu a nepozna ma, tak ma strach sa ma niečo opýtať :DDD

sususu

citajuc tento prispevok som si myslela ze to som pisala ja...fakt! ten isty problem odkedy si sama seba pamatam.... nezmenis na tom nic, snazim sa o to uz dlho...skor sa s tym musis vyrovnat ty. upri sa na ludi ktori ta poznaju a maju radi a zabudni na cudzich nech si myslia co chcu...bud sama sebou

3nttt

neries to.ludia co ta maju radi vedia aka si.ludia co maju zaujem ta spoznat tiez zistia aka si.ostatni su okaslani :)

aurora666

od slova do slova presne o mne....tak ale je pravda ze ja sa moc neusmievam, lebo si myslim ze mam skaredy usmev a vyzeram divne, a ked sa tvarim prirodzene vyzeram nahnevano, tiez neviem ako to zmenit