Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

áno, Alti, starí známi :)))
Poznám tvoju otázku, a na odpovedi, tej nie teoretickej, sa už pracuje. Práve som sa nalaďovala, ale stihla som sa iba naladiť, stotožniť s dejom, a premohol ma spánok. Takže zajtra sa budem nalaďovať znovu :))
Dobrú noc, a nezabúdajte na svoje užitočné predsavzatia!

Alternativa

Ahojte,
len som si tak narychlo klikla tuto temu a lala, "stari" znami, Anitka, Pete. Prajem Vam pekny vecer a otazka Tebe, Anitka: Aaaale, ved Ty ju poznas :o)))

anita

pete, aj ty si daj čokoládku. Včera si nezabudol? Ja nie, ale dala som si ju o 5 hodín skôr, ako prišiel večer :))) Aj dnes už mám zásobu.
Tá prezentácia ti prišla? Páči sa ti?
Pete, pracuj na tom, čo si si vybral. Potešil ma tvoj výber :)))

pete

anitka, budem pracovat na tom spanku:o))ty sa poriadne zababus do deky, sprav si svoje kapucinko, daj si cokoladku a tvor:O)

anita

ahooj :))))
ja tak teplotovo :)) tiež sateším, ale aj tak ho strávim doma. V pondelok idem na kontrolu. Aj na krv. Už mám celé ruky dopichané. Ako stráviš víkend, pete? Podľa bodov nášho plánu, o ktorom sme hovorili včera? Ja sa pokúsim. Budem niečo tvoriť :)))

anita

Dee. Je to taká príjemná čolkoládovňa na veľkom námestí...naozaj sa nevyznám. ole je čoko fontána a dá sa ísť na poschodie točiacimi schodami.Je to ako balkónik. Lenže bolo to plné, a čo ma prekvapilo, veľa taliánov tam bolo. Nevedela som, že sú na čokoládu :))
Pete, pozri sa na mail,niečo som ti poslala.

Dee

ok, ja sa na to spytam aj spoluziaciek, ktore su z BA, urcite mi to budu vediet povedat. Ja tiez nie som z BA, ale ked to je niekde pri Michalskej brane, tak to snad najdem.