Podviedol ma...

sususu

som rada ze vies ze spolu spali... verit ze pocas dvoch mesiacoch k tomu nedoslo by bolo smiesne...ale az tak tragicky by som to nebrala..tiez sa mi stalo ze ma iny muz pritahoval lebo sucasny vztah bol uz na bode mrazu a rozisla som sa s nim... zakratko som ale zistila ze okrem toho tam nic ine nie je a ocenila som svojho priatela viac ako predtym a on sa taktiez viac vo vztahu snazi... ak existuje laska, da sa vsetko prekonat a zlepsit

domka33

Žena vzchop sa! veď predsa máš nejakú sebaúctu... čo tam po takom chmuľovi ktorý ťa je schopný vymeniť.. sa spamätaj a daj mu také kopačky na ktoré bude dlho spomínať...

keira.t

nepodviedol ťa podla mňa keď ste spolu neboli.. no ja neviem mám podobný prípad ale: boli sme spolu 2,5roka, potom ma vymenil za inú a všade zablokoval, po piatich mesiacoch sa ozval a chcel vrátiť. Popri tom ako bol on s tou inou a na mňa sa vysral som si v užila s niekym koho nepoznal ale trochu na neho žiarlil (nikdy som sa s nim nestretávala ani nepísala, bol to bývalý spolužiak). A po roku mi to začal vyčítať, pritom on bol ten čo ma odhodil a vymenil. necitím sa nejak vinná no neviem to posúdiť objektívne a vinia ma z toho že som najviačšia sviňa. fakt som? hlavne že on je s tou ex s ktorou vtedy bol stále v kontakte aj teraz.. objektívneho názoru som sa ešte nedočkala, jeho kamošky sú na jeho strane, moje na mojej.

Leela333

Keď ste boli rozídení, čo ťa do toho či s ňou spal?

"viem ze som hlupa, ale ja sa s nim rozist nechcem.."

Toto je fakt najčastejšia veta v sekcii "Problémy vo vzťahu".

nefinka

po prve: to či s niekym spal alebo nie, v case ked ste spolu neboli nie je absolutne tvoja vec
po druhe: nikdy v zivote by som sa nevratila k chlapovi, kt. by ma vymenil za inú

m,mlk

na vzťah musia byť dvaja. ON ŤA NECHCE. žiaden vzťah s ním už nemáš. je koniec. popraj mu veľa šťastia a zameraj sa na iné aktivity