Zvláštne? Krvacanie pocas pohlavneho styku

Príspevok v téme: Zvláštne? Krvacanie pocas pohlavneho styku
babika_ka

Ahojte chcem aby mi niekto poradil co to asi moze byt , kedze az v pondelok mozem ist ku lekarovi, mala som pohl.styk a pocas neho som zacala krvacat, nic ma nebolelo nepichalo no vobec, a dnes tak isto malilinko ruzovkasty vytok ale nic silne, co to moze byt a preco? mrcha mi skoncila v utorok a v piatok sa stalo toto.... necitila som vobec ziadnu bolest nic... ani teraz nic necitim... poradte stretol sa s tym dakto ??? chceme babo no dajako sa nedari a teraz toto, som z toho dost vystrasena... dakujem za rady a skusenosti ...

Dadula56

Mne sa to stalo a bude to asi ako martinka pise, nemuselo to byt nejako dive, ani si to nemusela citit. Ja som tiez vtedy nic zvlastne necitila, az potom sme si to vsimli. A nemyslim, ze musis mat z toho obavy, stava sa to, dobre, ze ides na vysetrenie, ale nic vazne to nebude.

babika_ka

praveze nie mali sme najkludnejsi vecer aky za poslednu dobu sa dal az zvlastne kludne a romanticke ... cize toto nepripada do uvahy pretoze ako pisem ziadne bolesti palenie alebo niec vobec nic...

Mar Tinka

Možno ta partner trošku pri sexe natrhol , nie je to nič nove ... :) Určite to nie je nič vážne , ale ak si chceš byt ista chod k tomu doktorovi .