Sklamania, depresie.

Príspevok v téme: Sklamania, depresie.
lenka191

Ahojte, mám teraz veľa tých problémov a ani neviem ako začať. Ale bojím sa samoty. A už mám z toho depresie.

Mala som vzťah, ale s priateľom sme sa pred polrokom rozišli. Pár mesiacov po rozchode, keď som sa z toho spamätala, som na pokeci spoznala zopár chalanov za účelom len kamarátstva, po čase aj viac, keby sme si padli do oka. Väčšina chlapov mi prestala písať hneď potom, ako uvideli moju fotku. zase niektorí sa potreli na moju fotku a hneď mi napísali, aká som krásna či sa nemôžme stretnúť. Raz som si tak s jedným chlapom dohodla stretnutie po niekoľkých dňoch písania. Stretli sme sa na dohodnutom mieste, keď ma uvidel, ta mi povedal, že bude len tak hodinu, najviac 2, lebo ide preč. A nešiel nikam. Bola to len výhovorka. Ešte v ten deň poobede som ho uvidela na nete a už mi ani neodpísal. Nepáčila som sa mu, je mi to jasné.

Alebo ďalší prípad bol taký, že zase po dlhšom čase písania som sa stretla s iným chalanom. Boli sme spolu vonku dosť dlho, asi 6 hodín a na druhý deň sme sa stretli znova na 2 hodiny. Na tretí deň mi napísal, že nemôže ísť von, lebo je chorý, ja som mu uverila. Asi o 3 dni nato mi napísal, aby sme si nepísali, aby som si vymazala jeho číslo lebo sa mu nepáčim. A také prípady sa mi stali veľakrát.

Ja viem , že som škaredá a to hlavne na tvári, vyzerám jak opica, už mi to zopár ľudí povedalo. Ale som rozmýšľala nad plastikou, neviete, či by bolo možné tie ústa nejako skrášliť, aby som vyzerala ako človek. A najhoršie je to, že všetci mi hovoria aká som krásna a jak to že som stále sama a nemám priateľa a neviem čo. Budem mať 22 rokov, mala som jeden vzťah, čo trval 10 mesiacov. Bojím sa toho, že navždy zostanem sama, po tých sklamaniach a klamstvách z ich strany sa bojím, že už si priateľa nikdy nenájdem, nebudem mať deti. Ale ja sa s tým už aj pomaly vyrovnávam.

Za každú dobrú radu alebo pomoc ďakujem a ďakujem že som sa mohla vyrozprávať.

IINGRID

Milá Lenka,
viem si predstaviť ako sa cítiš, ale mala by som pre Teba malú radu....skús naviazať vzťah s niekým /kľudne aj cez inzerát/, kto má malú chybičku krásy, má malý handikep, ver mi
z vlastnej skúsenosti viem, že aj takíto ľudia sú najskôr veľmi nešťastní, pokiaľ nestretnú ozajstnú lásku, ale potom sú vo vzťahu veľmi veľmi stabilní a verní... držím palčeky...
P.S.: každý sme nejaký

onn

to su take rany ktore bolia , rozumiem ti - hlavne bud sama sebou . mozno nejake pekne saty ,alebo zapracovat na tele aby si mala pekne telo to mozez ovplyvnit