Vyliecila vam Albertova chronicke candidozy?

Príspevok v téme: Vyliecila vam Albertova chronicke candidozy?
Kleera

3-mesacna protikvasinkova dieta nestacila, imunologicke testy na 100 percent v poriadku, nezabrali ani fluconazol uzivany pravidelne, ani prirodne produkty ako oreganovy olej, GSE, enzymy, prebiotika, probiotika...

Preto sa pytam, ci niekomu pomohla p. Albertova, resp. ci niektora z vas bola v podobnej situacii a dostala sa z toho. Este dalej postrehla som, ked sme s partnerom par mesiacov pouzivali kondom, mykozy boli menej caste. Poslala som ho viackrat na vysetrenie, pre istotu, no vsetko mal negat. Existuje este nieco, co sa da na mojom pripade preskumat? Je to beznadejne. Chystam sa este dat si vysetrit hladinu cukru a alergologicke testy, no nepredpokladam, ze to bude v tom..

Vdaka za rozumne odpovede.

Fregatta

Albertová bola jediný človek ktorý bol schopný zbaviť ma genitálneho herpesu. Liečba u lekárky účinkovala len počas užívania silných liekov. Po vysadení sa herpes vrátil. Ale je to prísna terapeutka takže k nej odporúčam ísť len takých, čo sú schopní a ochotní riadiť sa jej pokynmi.

intelka

musis pocitat s tym ze ked sa aj k nej dostanes s tym ze mas kandidozy tak ona sa bude pytat aj na ine tvoje choroby. ja som napr. vela veci nevedela z detstva az potom som jej dodatocne napisala v maily ked som sa popytala mamy. da ta do poriadku nemusis sa bat len nema vyznam jej volat musis sa objednat cez internet. telefony ona neberie. druha vec je ze urobis dobre ked jej napises hned v uvode ze mas velmi velke problemy a ze ti to nikto nevie vyliecit. to napis hned na zaciatok abi si mala istotu ze sa k nej aj dostanes. lebo kazdy sa k nej tlaci ale kazdy sa k nej nedostane. ale skusit to treba. ja napriklad uz som k nej chodila a chcela som termin aj pre sestru zacalo sa jej robit akne mala strnast rokov a nezobrala ju nezdalo sa jej to take vazne. mozno keby som bola vtedy povedala ze ma uplne komplet tvar sama virazka tak by ju bola zobrala. a keby uz u nej bola tak ju uz nevyhodi. napis teda radsej ze je to horsie ako to naozaj je.

sun_rise

Dokážeme ti pomôcť aj u nás presne za moci prírodných preparátov. Bližšie info na posta.sunrise@gmail.com

vanilkova

ano, pomohla mi,liecila som sa u nej na ureaplazmu. ale nie je jednoduche sa k nej dostat lebo si strazi cas a nevezme kazdeho. skoda ze niektori ludia sa k nej snazia uz dostat aj podvodom. maju uplne bezne ochorenia a opisu to ako koniec sveta. dokonca aj na nejakom fore som citala ako si tam radili nech napisu do mailu ze su velmi vazne chory lebo ze inak ich nezoberie. hlavne ze takym podvodom ju oberaju o cas a ten by radsej mohla venovat ozaj chorym ludom. podla mna takehoto cloveka by ludia nemali obtazovat s blbostami. ferove je ist za nou az vtedy ked mi lekar nepomohol alebo ked to uz trva prilis dlho.

cervena

ano, vyliecila mi pred rokom. mne ta dieta nepomohla vobec. nedrzala som ju sice tri mesiace ale ani zlepsenie ziadne nebolo. a lieky od gynekologicky dokola kazdy mesiac. vzdy na chvilu dobre potom zase zle znova stipanie a palenie na zblaznenie to bolo. tak som to uz riskla a isla k albertovej aj ked som si uz zistila ze su tie lieky dost drahe. no ale tak dalo sa to zvladnut nebolo to take hrozne. a hlavne ze to pomohlo. teraz nemam uz rok partnera tak dufam ze ked budem mat nezacnu znova problemy. ale sa utesujem ze aj predtym som mavala pauzy v sexe a stale som mala problemy.

Kozmos

uz sem pisalo plno zien ze k nej chodia aj s mykozami a ze ich vyliecila tak si to laskavo prestuduj a nevypytuj sa na to iste. stale sa tu zakladaju nove a nove temy, skoro vsetky rovnake, nikomu sa nechce hladat v starych.

asitak

to neni vysetrenie ako u gynekologa, nic take, ziadna krv ani stery. musis jej vela veci povedat ako si to dostala atd a vysetruje nejakym pristrojom a podla oci, jazyk, nechty, chrbtica, no uz si to vsetko nepamatam. potom su lieky, tie sa uzivaju, nejake prirodne preparaty. trva to par mesiacov nez si uplne fit. a to je asi vsetko, na ine si uz nespominam. a kolko to stoji, no to je asi individualne podla toho co ti je a ake lieky asi budes potrebovat. ona ti to povie po tom vysetreni vsetko a tak to aj potom je.

Kleera

A liecila ta aj nejakymi prirodnymi preparatmi, ci slo len o upravu hygieny a pohlavneho zivota? Mozes napisat nejake konkretne rady? Tiez by ma zaujimalo, akymi sposobmi (pristroje, stery, rozbor krvi atd.) zistuje pricinu problemu, ako casto si k nej chodievala a kolko to asi financne stalo povedzme za 1 mesiac? Vdaka za odpoved