Enzymi, jod, tamoxifen ........... cysty

Príspevok v téme: Enzymi, jod, tamoxifen ........... cysty
doda67

Dobrý deň, chcela by som Vás týmto poprosiť o radu. Som po Ca prsníka, pred rokom mi ho amputovali,prešla som chemo a radioterapiou,momentálne užívam tamoxifen z ktorého sa mi vytvorili cysty v druhom prsníku a na vaječníku. Dočítala som sa o Indonale, enzýmoch a jode, ktorý je veľmi účinny pri odstránení cýst a ostatných nečistôt z tela. Nepochopila som moc ale, aké enzými a odkiaľ a nápodobne aký jód si zaobstarať. Neviem či tu ešte odpovedá RNG, ale ak áno, poprosila by som ak by to bolo možné aj jeho názor a odpoveď na uvedené moje otázky. Moc ďakujem

llek

Tamoxifen je liek ktory sa pouziva ako zaistovacia hormonalna liecba u zien s pozitivnymi hormonalnymi receptormi. Jednym z vedlajsich ucinov moze bytb tvorba cyst, typicky vo vajecnikoch, menej casto v prsniku. Ide najskor o estrogenovy efekt Tamoxifenu, najma u znie, ktore este maju mnestruaciu, alebo ju mali v case operacie. Nejde o ziadne cysty v ktorych by sa hromadili odpady, je to hormonalny efekt lieku, takze nejde o prejav zamorenia tela. Vyzaduje si to sledovanie. Cysty mozu spontanne menit velkost a po vysadeni Tamoxifenu spontanne miznu ci zmensia sa.

RNG

Preposlane. Inac hodne informacii na tuto temu mozes najst cez Google.sk uvedenim rng nazory, kde mas temy cysty, enzymy, cistenie a odmorovanie tela, rakovina a podobne.To aby som sa nemusel znova a znova opakovat.Tam je to pekne zoradene podla abecedy

doda67

RNG poprosila by som ťa keby si mi mohol preposlať odpoved tvoju nakoľko mi nedošla. Ďakujem
doda67@centrum.sk popripade mi to napiš tuna. Ďakujem

Ivka 1

Pani Doda už som vám písala na prvú mailovú adresu ale pošlem Vám mail aj na druhú a potom sa mi prosím ozvite, či Vám to prišlo.
O enzýmoch tu bolo už veľmi veľa popísané aj o jóde ale Vás by myslím si ,zaujímalo ako sa dá pomôcť konkrétne Vám . To, že sa začínajú tvoriť cysty aj v druhom prsníku,je signálom hromadenia nečistôt v tele, telo sa ich nevie zbaviť prirodzenou cestou a preto mu treba pomôcť užívaním enzýmov, antioxidantov, probiotik, a samozrejme doplniť jód ,na ktorý je chudobná naša potrava.

doda67

Ahojte, neviem Ivka či ste mi už písali,ale nič od Vás a ani od teba RNG mi na mail nedošlo.Može mi to zaslať ešte raz prosím??? Moc ďakujem
Môj mail: xxxxx74@zoznam.sk alebo doda67@centrum.sk