Svrbenie vaginy

lulu000

Ahojte:). Strašne ma svrbia genitálienemám tam žiadne virážky. A chcem sa vás opítať či si môžem genitálie umyť rumančekom tím čajom ale nechcem ísť na gyndu. A menštruáciu som ešte nemala.Vopred dakujem za odpoveď

Natalia75

Určite ide o mykozu ako to popisuješ. Zajdi k lekarke. Ja som mavala tiež mykozy obmedzila som sladke..., teraz sa tiež vyskytnu ale už len 2-3 x do roka. Lekarka mi dala gynazol. Už na druhy den som mala pokoj od svrbenia a čo je najlepšie stači si ten krem dať do pošvy raz a lieči to vraj 5 dni. Takže som sa nemusela o to už dalej zaujímať a myslieť na to. Velmi vydareny liek, odporučam skusiť

Pagi

Ahojte,potrebujem pomôcť...asi tretí deň ma svrbí pošva,často mením prádlo,sprchujem sa pravidelne...Neviem či to je len niečo malé alebo ísť s tým ku gynekológovi...nemáte nejaký prírodný osvedčení liek???

kikuska 123

Neprijemne na svrbi posva neviem co to moze byt zapal ci to sposobuje sex ale sex mam chraneny tak neviem pomizte mi prosiimm :)

MUDr. Tomas

Skuste si dat urobit vsetky vysetrenie na chlamydie tracho... :) pohlavne chlamydie, tie častokrat spobuju to svrbenie,:)

janekMY33

jasne ze su to kvasinky a maju to zeny od 13 do 45 rokou a je to sposobene vyberom zleho spodneho pradla treba prirodne latky bavlna potom zeny nosia priliehave veci rifle atd. treba nosit sukne a najlepsie bez spodneho pradla. a ked sa umyvas nepouzivat ziadne mydla antibakterialne ani ziadne.A zaujmave ze v lete taketo problemi skoro nemaju zeny

blondula

kedze mas len 13 rokov,asi budes musiet povedat mame aky mas problem.neviem ci take mlade ziena moze ist sama ku gynekologicke...