Rozchod kvoli tomu? Je to smiesne..

Príspevok v téme: Rozchod kvoli tomu? Je to smiesne..
ciernovlasa1

Ahojte

Chcem sa len opytat na Vas nazor, vcerajsej hadky,kt. dospela k rozchodu.

Mam 18r., som na tom rozumovo o nieco vyspelsia ako moje rovesnicky, to citujem priatela,kt. je o 8r. starsi.

Nadvazujem na ten vek, ze s priatelom ked sme sa niekedy hadali, vela krat to bolo za posledny polrok, som mu vytykala,ze si neuzivam...pretoze on je starsi,vybureny v kazdom smere ako to povedal, a ja som doteraz mala iba jeho a aj to kazdy vecer resp. vikend ideme na kavu a domov , to je cele. Samozrejme ked nie domov tak sa ideme milovat. Noo a vlastne som s nim chcela chodit napr. na diskoteky- ale on nechcel... povedal,ze mam ist sama,ale tiez mam cakat ze niekde tak vybehne aj on. Kedze som velmi ziarliva a rada si domyslam, nechodila som radsej nikde. Co sa tyka sexual. stranky, velmi rada by som ho mala ako jjedneho partnera na cely zivot,zatial co on ich mal niekolko....moje uzianie spociivalo len, ze by som nebola skoro doma kedze neznasam nudu doma, sestra?ta je slobodna a beha si kade-tade a to jej velmi zavidim.

Vratme sa ale k vcerajsej hadke... Priatelov kamarat mu poslal vcera mms kde bol smajlik a namiesto ust bol zensky pohlavny organ. Priatel pred tym nez mi to ukazal povedal ,, dusan(ten kamarat co to poslal) keby toto videla moja kocka neviem co by povedala,, hlavna vec,ze on to v mobile drzal len preto,aby mi to ukazal :) dobre nie? nooo ja som sa tak nasilne zasmiala ,po tom co mi to ukazal a odlozil mobil do vrecka a opytala sa,ci kamarat nema aj nejaky muzsky pohll.organ v takom obrazku,rada by som dala ukazat sestre,isto by sa na tom pobavila. =tu sa priatel nastval,urazil a kedze sme pred dvoma dnami riesili ze mna uz nas vztah nenaplna ako kedysi,odisla som z podniku v kt. sme sedeli,a vypisoval mi sms ze si mam uzivat ako slobodna,skratka naznacil mi ze som uz slobodna.

Mam mu nieco teraz napist,alebo nemate slov,nemam to riesit,kedze on to vsetko ci uz adku alebo koniec zacal on?

dakujem pekne...

ciernovlasa1

Alenkaaa

ale ved priatel zacal vcera hadu nie ja, on mi ukazal fotku ten vaginy ked uz to mam tak napisat, ja som sa zasmiala nad tou fotkou ,lepsie povedane obrazkom a opytala sa,ci ma ten dotycny kamarat co mu obrazok poslal nieco aj pre zensky pohlad= na to sa on urazil,nie ja....

Allenkaaaaaa

skus sa zamysliet a odpovedz si sama. Skutocne to, kvoli comu ste sa pohadali bolo tak strasne zivotne dolezite, ze vam to za to stalo????

Allenkaaaaaa

dobre, precitala som si to cele a okrem toho, ze sa stracam v tom, o co vlastne islo, si stale myslim, ze riesis banality...naozaj. Neviem aky je tvoj priatel, vlastne neviem z tvojho opisu ani aka si ty, ale mam pocit, ze si robite vzajomne napriek. Mali by ste si sadnut a vysvetlit si, co komu vadi. A ked nieco tomu druhemu vadi, tak mu to nerobit, obmedzit to. Lenze to chce neskutocne vela kompromisov, trpezlivosti...Ale o tom to je. Vztah sa ma denne pestovat, denne na nom pracovat. Najlahsie je pohadat sa a nic s tym nerobit. Skuste si obaja pri hadke povedat, ci to vobec stoji za to. Ci to, kvoli comu sa hadate je tak strasne prestrasne dolezite, aby ste si kvoli tomu kazili den a vztah....

ciernovlasa1

alenka,menovkyna,dakujem :)

nie je dobre,ze si si to do konca nedocitala,lebo tam je pricina vceajsieho rozchodu.Moze ta poprosit o cele precitanie a vyjadrenie svojho nazoru ?

este taka chybycka v tvojom vyklade- to ze som vyspelsia ako moje rovesnicky netvrdim ja,ale moj priatel,kt. to povedal o mne. Ja tvrdim o sebe ,ze sa spravam dokonca niekedy,zvycajne na menej ako 18,kedze 18rocny rozum je pomalicky ale isto skoro dospely...

Allenkaaaaaa

Pokial si naozaj na svoj vek vyspela, respektive vyspelejsia ako tvoje kamaratky, tak sa podla toho aj spravaj. Tvoj "problem" som ani nedocitala do konca a je mi jasne, ze emocionalne nie si prave najstabilnejsia :) Nie si este zenou, ktora by dokazala byt partnerovi totalnou oporou, bez toho, aby za to ocakavala protisluzby. Laska nie je o tom, ze si budeme klast podmienky. Ako z tvojej strany, tak aj z jeho. Laska nie je ani ziarlivost, podozrievanie, domyslanie....Ale nebud smutna, len velmi malo zien dospeje k bodu, kedy s tymto netrapia partnerov. Hlavne je, aby si na sebe pracovala a netrapla sa zbytocnymi volovinami, plus netrapila s nimi priatela. Ak si fakt o sebe myslis, ze si vyspela na svoj vek, tak by si mala v sebe najst aj potrebnu silu na to, aby si sa zbavila pohybnosti, ziarlivosti a domyslania si.
P.S. uzivajte si zivot spolocne. Ale neberte navstevu discoteky ako uzivanie si zivota :D Uzivat si zivot je o niecom totalne inom, ako si myslis