Pošva - zmenšenie pyskov

Príspevok v téme: Pošva - zmenšenie pyskov
10danka10

Ahojjte baby.... mam problem a teda taky, ze uz dost dlho som nezadana, mala som uz pohlavny styk, ale nejako mi z toho siblo a niesom so sebou spokojna tam dole.. moje pysky sa mi absolutne nepacia su take velke.. teda trcia... vobec sa mi to nepaci, jednoducho chcem si to dat zmensit a preto sa vas chcem opytat, ci nahodou jedna z vas tym nepresla,ze vlasne ako to je. Doktorom pisat nechcem ,tak ci nahodou nieste tu nejaka z tych,ktore neboli tam dole so sebou spokojne... velmi ma to trapi,proste hnusne sa nato pozera ked sa spchujem, trci mi to tam... a ked idem na gyndu, nenormlane trapne sa citim... odpiste mi k tejto teme a prosim neodhovarajte ma ze mam s tym zit ,pretoze ja si to dat zmensit pojdem ..:-) vopred VDAKA BABY :-*

wreck

no, maoam ma spomina, tak som tu. :D

ano, musim potvrdit - take trciace pysteky, aspon 1-2cm, su extremne pritazlive. da sa s nimi krasne hrat, vyborne to ozvlastni predohru.

dam moj oblubeny priklad: keby som mal na vyber dve rovnako krasne zeny, vyberiem si tu, ktora ma trciacie pysteky, a to bez ohladu na to, ako velmi trcia. a BOLO to tak aj ked som mal 18.

a ty, 10danka10, nebud hlupucke zakomplexovane dievcatko a daj vahu tomu, co ti tu pisu o kusok starsie slecny. jednoznacne maju pravdu.

Maoam

snad ti odpisu aj nejaki muzi, najmä ti, ktori uz maju za sebou viac partneriek, patria medzi tych inteligentnejsich a skusenejsich

ja si stojim za svojim nazorom, aby si si to s tou OP rozmyslela, mas LEN 18 a minimum skusenosti, este nie si vyrovnana sama so sebou ani dostatocne silna osobnost, to sa este vsetko pomeni

10danka10

hej no davno by som bola keby som mala peniaze :))))) a nasetrila som si tak uvazujem a zistujem ako to je.... a ano, mate pravdu ze niesom stotoznena so svojim telom a ani nebudem pretoze neviem sa tam na seba pozerat ked sa sprchujem roztiahnem nohy a trci to tam.... a myslim ze chlapom sa po vecsine vsetkym pacia take tie ,,normalne,, ako tie trciace

10danka10

ako smejte sa kolko chcete, nepochobim bezocivych ludi ktori nevedia sucitit s inymi . :) proste tu nejde vobec o mojho partnera ale o to ,ze nepacim sa dole sama sebe chapes? keby si mala velky nos, a pozerala sa na seba do zrkadla a povedala si ze ho nechces tak co budes sa cely zivot trapim s tym nosom??? ja nechapem teba preco sa zo mna smejes a ze som neskusenna ci co tu pises... to sa ma nedotklo nemysli :) je uplne normalneked s niecim clovek nieje spokojny predsa...