24 rokov a žiadny vzťah

Príspevok v téme: 24 rokov a žiadny vzťah
essterka

Možno nie veľmi originálna téma, ale rada by som vedela čím myslíte že to može byť. Takže niečo o mne, tento rok budem končiť VŠ, a začínam mať pocit že konči jedna etapa a chcelo by to konečne aj nejaký vzťah. Doteraz ma to nikdy nejak netrápilo že som sama. Navyše nikdy som ani nestretla nikoho kto by sa mi páčil alebo koho by som si vedela predstaviť ako svojho partnera, neviem či je to celkom normálne, keď počúvam ako sú všetci každú chvíľu zamilovaný, a koľko vzťahov už majú za sebou v mojom veku.
Je pravda že som aj trochu viac uzavretá osoba. Často si stačím aj sama, na druhej strane sa ale veľmi rada bavím z ľuďmi musia mi ale sadnúť a mať o mňa záujem, čoho sa práve niekedy bojím že o mňa nestoja, tak sa radšej ani nejak nehrniem do kontaktov, aby som nebola sklamaná a necítila sa preto trápne...
Takže toto sú moje vlastne dva problémy ktoré spolu ale súvisia.
Začínam naozaj túžiť po priateľoch, aj po láske.

anonymka23

Pan d., hovoríš z vlastnej skúsenosti, že máš na ženy taký názor? Tak vieš čo, mala som priateľa, ktorý bol nejakú dobu nezamestnaný, a keď aj pracoval a šli sme niekam von, viackrát som platila ja, tak tu nepíš také hlúposti, že ženy potrebujú chlapa, ktorý by pekne makal a držal hubu a krok. A predstav si, kvôli tomu, čo tu píšem, sme sa nerozišli.. Mimochodom, chlapi nie sú o nič lepší od žien a tiež majú svoje nároky na ženy!

pan d.

Takeho, hentakeho, dlheho, kratkeho, vy potrebujete otroka lampy:D aby pekne makal a drzal hubu a krok. Moj nazor.

anonymka23

Essterka, ja mám 24 rokov, práve som dokončila VŠ a tiež som bez vzťahu. Mala som síce jeden vzťah, i keď bol bez sexu (keďže som chcela počkať-čo teraz vôbec neľutujem), ale teraz by som radšej bola, keby som toho človeka nikdy nespoznala. Lepšie by sa žilo nielen mne, ale predovšetkým mojím známym... Raz stretneš takého, s ktorým si budeš rozumieť, len Ti prajem, nech to nie je nejaký idiot, ale niekto, kto Ťa bude skutočne ľúbiť a nikdy Ťa nesklame. Veľa šťastia!

Sir_Cayman

Tak ako vidím, takýto problém máme viacerí. O pár mesiacov budem mať 23, a tiež som doteraz žiadny vzťah nezažil. A pomaly sa uzmierujem s tým, že to tak zrejme ostane. Zvláštne, myslel som si že ženy mávajú presne opačné problémy.

sweetlove

No vidím,že dobrých,pekných a inteligentnch dievčat okolo 25tky je viac,ktoré sú bez lásky,priateľa.Možno nízke sebavedomie,absentujúca sebaláska,vyžarovanie toho,že je človek nespokojný s tým ako to je,že je z toho smutný.Ľahké pravidlo je usmievaj sa,buď spokojná,vyrovnaná,vôbec nerieš či máš alebo nemáš priateľov,lásku.Ľudia to vycítia a začneš ich k sebe priťahovať.Ale je ťažké byť spokojný,v pohode ak človeka niečo trápi.
Muži a láska?To je opäť trošku o inom.Čítala som si ten príspevok a pití,fajčení atď.Ani ja nepijem,nefajčím,nedrogujem,nekradnem...Ale myslím si,že to je normálne.Neviem čo je na tom zvláštne.V dnešnej dobe je ťažké mať úprimného kamaráta/kamarátku ešte k tomu aby s Vami trávil čas.Dnes väčšinou každý rieši sám seba,svoj život,hľadá si partnera a hlavne vo veku nad 25 rokov je to potom o tom,že ak človek nemá partnera a všetci kamaráti partnerov majú,tak sa musí naučiť fungovať sám.

smilestarr

esterka ahoj. Vidim že si na tom podobne ako ja ... Ja síce za sebou už jeden vzťah mám , kt. trval skoro rok , ale ani z daleka to nebolo to čo malo byť.takže nelutujem...
Len ked čítam o Tebe, a Tvojej povahe, mám pocit, že to píšem ja :)

essterka

lost, no jasné ja viem že sa to može vyvinúť ešte všelijak, ale už ma to trošku unavuje čakať, a bojím sa že ak je nejaká chyba vo mne tak sa ani nedočkám...
Názor ľudí čo ma poznajú - veľa ich nie je že som proste dobrá ako som už spomenula - ale čo je to za hlúposť po prvé ja si príliš dobrá nepripadám, po druhé veď to že je nikto dobrý je snáď dobré nie :D Možno sa ľudia boja že som až príliš seriózna, lenže mne sa proste nechce nasilu sa správať inak.
Jasné že človek spoznať trvá veľmi dlho ale o to nejde ale ľudia predsa majú aj keď povrchnejšie ale priateľstva - ja takmer žiadne, zato ale keď sa so mnou už niekto baví správa sa ku mne vždy pekne a veľmi milo ale v škole mám asi len dve také viac menej kamarátky máme sa radi ale vačšinou sa stretávame len v škole atď. Sú to tiež také rozumnejšie pokojné typy. Inak mám vačšinou radšej starších ľudí, aj keď viem že vek nie je doležitý ale je tam vačšia pravdepodobnosť že si sadneme. Najlepšie si inak rozumiem z bratom s ním sa viem skvelo zabávať, smejeme sa bláznime, sme na jednej vlnovej dĺžke možno preto že ma pozná celí život, ale on je iný je extrovert a ľahko sa zoznamuje.
Inak lost musela som sa smiať pretože máš pravdu neohováram - pretože ma to nebaví, neklamem - len niekedy v bežných denných situáciach keď sa mi nechce niečo vysvetľovať tak to zjednoduším :D, nekradnem - tak to snáď málokto dnes, nepijem a nechápem čo na tom ľudia vidia nikdy som nebola opitá a ani sa mi nechce, nenadávam nikdy jednoducho nemám taký zvyk, nefetujem nefajčím je to nechutné, časopisy vačšinou nečítam len v čakárňach, a mobil pokiaľ to funguje je mi jedno. Takže si sa trafil, ale tieto veci predsa neznamenajú že je človek dobrý to sú len zvyky...

lost

tak vezmi si, ze nie kazdy je rovnaky :D
niekto je proste robotnik cely zivot a cely zivot kazdy den pije pivo a niekto je Einstein.

niekto strieda partnerov ako poznoky (a mozno castejsie, nikdy nevieme ake navyky maju ludia, tak nad tym radsej neuvazujem) a niekto nie. to ze mas 24 a (neviem, nula?) nemas vztah, nezmanema ze v 30 nebudes mat napr 3-4 a nebudes s tym uplne spokojna, alebo cokolvek..

inac cez internet, aj keby das 100 sranovy zivototpis, pochybujem ze sa da poradit :) to by chcelo skor nazor cloveka, co ta realne, offline, fyzicky, pozna.. napr spoluziaci, kamarati atd.. ktori proste poznaju aka si osoba.. ale urcite tam nestaci den, tyzden, ba ani mesiac, podla mna by to chcelo aspon tka pol roka, mozno ROKY.. ale napr, mozno ani potom :D ked si vezmem, ze co poznam kamosov, netusim ako su na to so vztahmi, kedze sa na to prakticky takmer nikdy nepytam..

Mozno si az PRILIS dobra na tento svet :P

Zaujimalo by ma, ohovaras? klames? kradnes? pijes az do bezvedomia? nadavas? fajcis? fetujes? riadis sa modou z mizernych casopisov? kupujes si kazdunovu gneraciu iPhone len pre image?

ak na co i len jedno z tohto bolo NIE, tak podla mna TO je dovod, preco si tak ako si :D Ak na to mas 2-3 a viac, tak tamto rastie EXPONENCIONALNE..

hold musis narazit na cloveka, ktory je na rovnakej vlnovej dlzke, ako si Ty..

len tak pre zaujimavost, ake povahy su tvoje kamaratky, popripade kamarati? Ake maju pozadie? Co robia, pracu, studuju, vek atd?