Neviem co mam robit

Príspevok v téme: Neviem co mam robit
Ricko

Zdravim...mam taky problem...ked sa milujeme s partnerkou vsetko je super...predohra mazname sa potom sa zacneme milovat a vsetko je super....az kym nejde ona na mna alebo ma zacne robit ustami...vtedy po nejakom case prestanem mat tak pevnu erekciu ako pocas sexu...a pritom to ona robi skutocne perfektne az tak ze cely doslova vybrujem a nevydrzim lezat...taky zazitok som este s nikym nemal... a preto ma to dost hneva...nevie mi niekto stym pomoct? som uz vazne zufali lebo to sa mi doteraz s byvalimi ani raz nestalo...a ani jedna nebola taka ako je ta terajsia..Dakujem

harmony

Zdravim.
Len krátko, nestíham, prepáč.
Môj prípad je definitívne skončený, END, už sa to nedá opäť spojiť, je tomu už niekoľko rokov, vysvetlenie by zabralo veľmi veľa času, preto to píšem ako holý fakt aby si vedel. A zároveň aj týmto moje slová dostali väčšiu váhu - teraz viem, že vtedajšie prekážky by som už riešil inak ako vtedy. Viem, radí sa ľahko, práca a s ňou súvisiace kontakty, väzby ktoré ostali doma fungujú. Keďže musím utekať, len Ti dám taký tip - napíš si na papier za
A.: Čo Ti vzťah a to, že si tam kde si, dáva, všetko na čo si spomenieš.
B.: Čo by znamenal pre Teba prípadný návrat domov - pozitíva aj negatíva
C: Čo by znamenalo /obete aj výhody/ ak by si si našiel prácu trvalo v danom meste kde si. /vrátane prípadných negatív z toho, že by si sa už domov nevrátil/
A potom na to kukni a vyhodnoť.
Zatim, caf.

Ricko

Ahoj harmony

no len v nas neprospech vychadza asi to ze ja mozem kedzkolvek odist...som totiz v cechach kvoli praci a ked ma stiahnu spat ja budem musiet ist,..a toho sa najviac bojime obaja..preto som spominal aj ten stres..ano uzivame si to velmi...spolocne chvile stravene v objati, na nasich miestach, s nasimi pesnickami a podobne...dufam ze sa to u teba urovna a bude vsetko ako ma byt :) vies ako sa hovori: ked mate byt svoji tak raz svoji budete :)

harmony

Zdravim Ricko.
Vdaka za spravu a odpoved. K tomu "problemu" - obaja to vyriesite, v tomto smere mozes mat 100% istotu.
Budem teraz trochu k tebe priamociary a uprimny. Ak Ta mozem poprosit a myslim to absolutne uprimne, prosim prosim prosim, neposerte si to. To, co mate obaja, si mozno ani sami neuvedomujete, len si vychutnavate, ale je to nieco tak neskutocne vzacne, cenne a nenahraditelne, ze len velmi malo ludi ma ten dar take nieco zazit. Teraz toto co pisem nie su nejake duchovne ezotericke somariny, pisem ti to ako clovek, co presne toto zazil uz davnejsie. A obaja sme to posr**i. Uz je teraz jedno ako, preco, kto bol viac vinny, nema zmysel to riesit, skoncilo to. Ale viem jedno, odvtedy uz ja nie som ten, kto som bol, ona nie je ta, kto bola. mame svoje zivoty, ktore su pekne, obaja si vazime zivot. Ale vieme aj to, ze niekedy v minulosti sme mali to stastie zazit lasku, o ktorej sa pisu knihy, o ktorej snivaju ludia, o ktorej sa traduju legendy. A ieme aj to, ze tuto sancu sme dostali raz a uz NIKDY sa nezopakuje. Nieco tak neskutocne nadherne pride iba raz za zivot a aj to len zopar vyvolenym. Zial, prisli sme na to, ked uz bolo neskoro.
Drzim vam obom prsty, prajem vam, nech ste spolu navzdy. Pekny den.

Ricko

Nas vztah by som povazoval tiez tak ako ty.. Navzajom sa doplname...Skoro ako keby sme boli dvojcata..ja zacnem vetu ona ju dokonci...mna nieco zaboli a ona to citi...proste ta telepatia a suhra tam funguje nenormalne

harmony

Zdravím Ricko.

Presne viem, o čom píšeš, a nie si sám, ktorý má tento problém :-)

Je to tým, čo si sám napísal:

...robí to skvele, taky zazitok som este s nikym nemal...

Je to síce haluz a nelogické, ale skutočne pri extra velkom vzrušení nemusí prísť u chlapa k predčasnej ejakulácii, ale práve k tomu, čo sa deje aj u Teba. Ako pecka, čo? A presne viem, o čom píšeš, a nie si sám, ktorý má tento problém :-)
V minulosti som mal presne rovnaký problém, pričom sex, ten bol niečím z inej dimenzie. Fantázia. Tiež som mu tam dole zo tri razy vynadal, že spať má pred a po a nie teraz, ale vedel som, že sa tu deje niečo zvláštne, pretože zmysly, vzrušenie, slasť - všetko bolo vytunované na desaťnásobok normálu :-).
Jaj, a moja rada?
No, ja som si potreboval zvyknúť na tento fenomén, aby sa to dostalo do normálu.
Ale vtedy som zistil, že všetko čo som dovtedy zažil, nebolo nič v porovnaní s týmto vzťahom. Absolútna súhra tiel, duší a mysle. Nepreháňam, dovtedy som sa z takýchto viet a názorov iba smial. Mal som však nesmierne šťastie stretnúť tú, s ktorou sa všetko zmenilo na nepoznanie :-)

Sandokan

1 mozno casto sexujes a preto ta erekcia neni na 100%Alebo to nevie robit ustami lebo vecinnou ked muzovi nestoji a zena zacne robit pusou tak stoji ako sviecka