Ťažká depresia

Mimulus

cry ak je Ti smutno tak je smutno aj ostatným, čo niečo podobné prežívame, tak ak budeš mať náladu pozri si toto, možno Ti to aspoň na chvíľu vylepší náladu :)

www.youtube.com

Krásny dník Ti ešte želám :)

[zruseny22]

Neviem ako sa "ukľudniť", je mi strašne smutno, k tomu mám zasa myšlienky pojesť lieky:(... Bola som sa ja prejsť, ale je mi stále rovnako. Tak veľmi by som chcela byť sama doma:(

LadyOpium

mne veru nie stale rozmyslemm ze cem umriet zacalo to tym ze ma mama nutila ucit sa a potom mi zacali v skole nadavat do biflosiek a potom som isla na plavecky tak som chcela chudnuit a dobre vyzerat schudla som ale uz to neslo zastavit a tak ma rodina dala na psychinu kde zistili te mam aj depresiu no a skusali na mne mnohoo likeov nic nepomahalo to musi clovek sam chciet sa vyliecit inak to nejde musi vstat z tej posltele lahostajnosti a spravit nieco rpe teto nelutostny svet...no a ja som si povedala ze pojdem do skoly tak idem ale mam mstale take myslienky ze sa mi nic n edari a najradsej by som zo vsetkym sekla ale drzi ma nad vodou skola a ze ak to psravim a nevynde to tak ma urcite vyrazia lebo minuly rok ma skoro vyrazilimam 18a mam tzniceny cely zivot alkohol lcigarety drogy som treti raz prvacka depresia ani neviem z coho mam len par ludi s ktorymi som rada ale niekedy by som radsej bola sama lebo ked si pomyslim ze keby ich opustim je mi zle zo seba a vrtedy muasim rpe seba alebo pre druheho nieco urobit a jedine to ma potom povcznnesie

depkacik

Ja som mal tazklu depresiu a mozem Vam povedat, ze som vtedy nemal vobec na nic chut, a to uz vobec nie pisat po forach a debatovat s psychiatrickou.
Zachranila ma moja manzelka, ktora ma stale drzala za ruku a vravela mi, nech sa spamatam. Ja som ju chvilami aj vnimal a bol to taky lucik svetla v tej bludnej virivej tme. Myslienky stale niekam letia a telo sa zacina nekontrolovane potacat v priestore. Niekedy pride take hucanie a nuti Ta to utekat a hladas, ako by si niekam najskor utiekla. A vtedy ma manzelka nepusti, aby som odskocil z tejto pobludenej reality. Strka do mna pirulky a dusim sa vodou. Ja to nechapem, kam to ludska mysel moze zajist. Nejaky skrat ci co a stavame sa niecim uplne inym ako su ludia.

Dede2222

Meretseger zdravím. Teda vidím, že nie som sama komu nasadila depka total K.O.. Tiež odporúčam zmenu lekára, lebo ako to popisuješ, tak lekárka nič moc, keď to porovnám so svojím, tak to sa ani nedá. Po tom, ako ma včera videl, skonštatoval, že sme opäť na začiatku a musíme prehodnotiť liečbu, tak zmenil dávkovanie a čakáme na zmenu. Uvidíme, čo bude, lebo rozhodne ma nebaví nežiť, len akýmsi podivuhodným spôsobom prežívať.

dpk

meretseger, ahoj ahoj. no ja mam nazor jasny...radsej nejak fungovat dlhodobo na depresi medium...jak na heavy.

bo ja co som mal naposledy heavy stavy, s pocitom ze uz to asi nedam dalej a balim to tu, ked o 5 tej rano sa denne prechadzal zo zufalstva po vonku bo v postely sa nedalo nie ze spat, ale ani lezat...a ked sa ani chodit uz nedalo tak som len tak pohodeny v kute ci v skare skapinal a podlahu skriabal....koki to nechcu. radsej pernamentne nech je mi spatne s obcasnym chvilkovim kludom ako napr teraz ked ma zamestnava triafamie sa do cudlitiek mobiku, ako kratkodobe extremi kedy clovek okrem dychania a mozno hybania sa ,nedokaze spravit nic a nevidi zmysel totalne v nicom a nie to este prispievat do fora.

ano, jednoznacne treba skusit ineho doktora...dva roky je fakt dost dlha doba. vela sil nech najdes lepsiu pomoc!

depresi taky zdar! :))

dpk

:) veru veru..tak, ako pises.

este by som aj srajbol daco, ale tak nechcem to tu misfitovi spamovat, hoc sme na fore, predsaj le,n skutocne, tema bola dana konkretna.

misfit: snad to prekoname niekedy. je to sice individualne, no je plno ludi, kt. tazku depresiu dokazali sundat...takze to nejak musime skusat aj my, a nehecovat sa na prikladoch tych, kt. to zial nedali. tak good luck.