Som iba cislo

Príspevok v téme: Som iba cislo
Lubka32

Dobry den, prosim Vas o radu v mozno banalnom probleme, ale trapi ma to. S priatelom sa pozname uz tri roky, ale intenzivne sa stretavame od marca tohto roka. Boli sme spolu na dovolenke, travime spolu cas podla moznosti, nakolko nebyvame spolu. Pri jednej navsteve u neho doma odisiel a ja som si nevedala najst mobil. Napadlo mi, ze ved sa prezvonim z jeho telefonu. Zostala som dost zaskocena, ked som ako posledne volane nenasla svoje meno, len cislo. Ostane volane uz vsak mena mali.Mala som sto chuti pozriet si napr. sms, ale hrdost mi to nedovolila. Po navrate som sa maximalne pokojne spytala, preco nemam meno, odpoved bola, ze ved mam take lahucke cislo, ze on ho rad vytukava! Pred tyzdnom som opät robila paniku, ze som si zabudla mobil tak ma isiel prezvonit a vsimla som si, ze opät vytaca moje cislo po cisliciach. Neviem co si mam o tom mysliet. Mame obaja dost rokov, necakam,ze budem mat meno ako lasenka a podobne, aj ked by ma to mozno potesilo :) Dnes sa mame stretnut a ja neviem, ci sa k tomu mam vratit a spytat sa alebo to jednoducho nechat tak.

arriva

No ja nestiham z toho čo ste si tu vykonstruovali :DDD ukáž túto tému priateľovi nech sa tiež tak dobre pobaví jak ja.

harmony

No, som tu zas. Presiel som si poriadne diskusiu a k svojmu predoslemu komentu skutocne musim podotknut, ze to bol opisany moj pripad. Neuvedomil som si, ze ja nie som on a naopak. Ale urcite viem povedat, ze vy zeny pristupujete k svojim vztahom uplne inak ako my chlapi. Vasa nova laska ma ned najkrajsie meno vo fone, ak sa da, hned na zaciatku zoznamu, doslova si ho este aj tam hyckate :-)

No a my, klasika. "Ada, Miriam Novakova, uctovnicka xxxs.r.o.... Proste to neriesime, ste vo fone, ved mate tam byt ak nevieme z hlavy cislo, tak potom vo co go?
Berte napísané s nadhladom a humorom, snazil som sa len ukázať rozdiel v psychike oboch pohlaví.
pekný deň.

harmony

Zdravim Lubi, kazdy chlap je iny, takze mozem iba za seba - mozno sa budes smiat, ale moju manželku keď som spoznal, začal som tušiť, že "hajajaj, toto už bude vážne", pretože bola prvou ženou a možno dokonca osobou (ak nerátam rodinu ale to je iné) v mojom živote, ktorej číslo som si zapamätal okamžite na prvý šup. A sme spolu. :)))

Maoam

to hej, alebo ked sa zdraha dat ti cislo na pevnu linku domov :D, alebo ked pride zena na to, ze ma 20 e-mailovych adries :DD a ine finty

2bodka

Moam,

tak potom mam asi stastie na takych, co mi daju cisla hned dve pripadne tri :D firemny, sukromny, pripadne domov... nestalo sa mi, a to uz mam dost vztahov za sebou, ze by som nevedela, ci ma priatel jedno alebo dve cisla :) Ale ok, beriem :) Nie je to zase nikde napisane, ze to tak byt musi :)

No velmi som zvedava, co sa z toho vyklube :)

Maoam

2bodka, vies co, niektore zeny pridu na to, ze partner ma druhy telefon po rokoch alebo ciste nahodne

ak spolu nebyvaju, tak to vobec nemusela doteraz ani tusit, bohvie ako casto sa vidaju, kolko o nom vie, o jeho praci a tak, ale vsetky spekulacie su teraz zbytocne, snad nam napise, ako sa to vyvinulo a na co prisla

2bodka

no ked sa intenzivnejsie stretavaju od marca tohto roku, tak za pol roka by zena mala vediet, ci ma priatel dva telefony, alebo len jeden...

Maoam

ja sa k tomu zatial staviam tak, ze nech to proste blizsie preskuma, zatial to nechavam cele otvorene, kedze moznosti je viac

ale priznam uprimne, ze ma zaujima, co sa z toho vykluje :-)