Make-up...aký je ten správny?

Príspevok v téme: Make-up...aký je ten správny?
Strawberry88

Už nejaký ten rok používam make-up od Rimmelu, ten 25 hod. V poslednom čase si však všímam, že nie je pre mňa vhodný, robí mi tú povestnú masku. Mám sem tam vyrážky, ktoré chcem zakryť a klasická T-zóna sa mi mastí. Aký používate Vy? Chcela by som nejaký, ktorý prekryje, ale nie je vidieť na pleti a je za rozumnú cenu :)

muchotravka

mne vyhovuje Maybelline Affinitone, je taky tekutejsi, mozno to nevyhuvuje kazdemu, ale kryje pekne a pritom posobi prirodzene, teraz bola vzorka v Eve myslim...

lochness

ja som raz mala vzorku toho Flawless Finish od YR a bol velmi fajn, pekne kryl a nebolo ho na pleti vidno, kamoska si ho bola aj kupit a je s nim spokojna. ja nad nim tiez uvazujem len musim ist ceknut odtiene, lebo mne treba extremne svetly, takze velke nadeje si nerobim

JahO_Odka

Mám mastnú pleť a doteraz som na leto používala Affiniton, ale teraz v zime mám akúsi povädnutú a fádnu pleť :/
Žienky, nepoznáte nejaký make-up na zimné nečasy?

lochness

ja som bola spokojna s Catrice Infinite Matt (DM), pekne kryl a zaroven vyzeral prirodzene, tiez mam zmiesanu plet a po niekolkych hodinach som mala sice mierne leskle celo, ale to sa mi stavalo pri vsetkych makeupoch co som mala, takze to ma nejak netrapilo, poriesili to vzdy obrusky :)

jediny dovod preco som presedlala na iny makeup je, ze som dost bleda a aj ked som mala ten najsvetlejsi odtien, bolo trochu vidiet rozdiel oproti mojmu smrtelne bledemu krku :)) ale celkovo som bola spokojna, cena bola nejako do 7e myslim

teraz som si kupila Gosh Xceptional Wear, tak som zvedava aky bude, odtien mi sadol (konecne!) tak dufam ze sa osvedci