STOP krutosti k zvieratám na farme

Sejla

tak oddteraz nič nekupujem inde, než tu www.lfm.org.uk zeleninu, ryby. Ostatné mäso už tak lahko nezjem. Ani mi to veľmi chýbať nebude!
Overila som si tie markety a držia sa prísnych pravidiel - žiadne hormóny, umelá výživa, výbeh pre všetky zvery, keďže sa jedná o menších farmárov, nie je to veľkovýroba, tak tomu verím. Ovocie/zelenina sú bio. Ani ceny nie sú o moc drahšie, než normálne, len si budem musieť vždy v sobotu privstať, lebo market je od 9 do 1 poobede, 1 den v týždni.

Sejla

GoFruit mne sa ale nepáči ani ovocie/zelenina v supermarketoch, geneticky upravované, postriekané, bez chuti. Mäso síce výrazne obmädzujem a jem viac rýb, neviem si však predstaviť život bez mlieka, vajec, žiadneho mäsa. Výrobky z nich sú všade navôkol. Dokonca ani čistá voda z vodovodu nie je zdravá, obsahuje chlór, fluór. Je mi z tohto sveta zle!

GoFruit

Ja som prvé take video uvidela až ako vitarianka a strašne som plakala, keď tam palicou mlatili kravicky aj tehotné do brucha....a jatky ...no to bol des, zažíva zvliekanie kože. Ale vidíš keď ti pracovníci na to majú žalúdok, tak ti co to nevidia tých to netrápi

GoFruit

Sejla som vitarianka, mne je celkovo zabíjanie zvierat proti srsti. Ale to ako sú mucene je hrozné. Lenže tu si musíš uvedomiť že nielen pre mäso ale aj kravy davajuce mlieko veľmi trpia. Su vkuse oplodnovane, teliatka im po dni až dvoch vezmú a už ich neuvidia. Trpia zapalmi vemien a tak. Je toho veľa a e to kruté. A tá manipulácia s ľuďmi že to musia jesť lebo by ináč nemali dosť živín....

Sejla

vďaka, GoFruit. Neviem, či mám ešte žalúdok na ďalšie videá, ale budem proti niečomu takémuto bojovať. Ty si vegánka, či kupuješ mäso zvierat s voľným výbehom?