Je toto mozne?

Príspevok v téme: Je toto mozne?
alenka29

je mozne, ze laska existuje? viem je to blba otazka, ale ja uz neviem ci vlastne laska existuje, ci je niekde na svete niekto, kto ti je sudeny.....dnesna doba je zla, kazdi bazi len po sexe a lasky nikde....je mozne, ze skoro kazdy chlap,chcel odomna iba sex....ziaden vztah...je mi z toho vseteho uz zle....som zena, ktora tuzi mat pri sebe niekoho, kto ju bude mat velmi rad....sorry za vylev, ale musela som..:)....uz to nemozem dusit v sebe

unknown89

sakra .. a ja prave taku zensku hladam a prave naopak najdem vzdy taku ktora si chce s prepacenim len zatrt*** ... doba je hrozna .. skazena .. najst niekoho mileho , citliveho je priam nemozne ... ak si nejaka mysli ze taka je a ma od 18-24 tak prosim dat kontakt :-D

unknown89

sakra .. a ja prave taku zensku hladam a prave naopak najdem vzdy taku ktora si chce s prepacenim len zatrt*** ... doba je hrozna .. skazena .. najst niekoho mileho , citliveho je priam nemozne ... ak si nejaka mysli ze taka je a ma od 18-24 tak prosim dat kontakt :-D

Dr Laska

kasandra ->
co ze aky mam nazor na zeny?
To je individualne. Zeny su rozne.
Jedne su mudre, jedne su pekne, jedne bohate, ine chudobne dalsie skarede.
Nie je tam ziaden rozdiel medzi chlapom.
Jediny rozdiel medzi zenou a muzom okrem tych fyzickych veci je ten ze zmyslaju uplne inac ako muzi.
No a este to ze lahsie sa hlada prachaty muz ako prachata zena.
Ja by som sa tiez nepohneval keby som dostal od svojej milej pod stromcek auto alebo by ma zobrala na vyrocie niekam na dovolenku :D.

No a v tom zmyslani zeny su emotivne a muzi viac racionalnejsi. Preto od nas nechcite aby sme chapali vase emotivne stavy tak ako od vas mi nechceme aby ste nam pomohli s pajkovanim obvodu poskladanim pc a opravou auta.