Voda v bruchu - zlyhavanie pecene

Príspevok v téme: Voda v bruchu - zlyhavanie pecene
lara 39

Dobry den.
Najprv to zacalo nadorom na prsniku,ktory metastazoval do celeho tela.Dnes odchadza pecen,brucho je ako pred porodom,je v nom voda.Postava ako pavuk a dnes sme sa dozvedeli,ze zlyhava pecen.Ani neviem co sa chcem opytat.Som sama,nemam sa s kym porozpravat a som na zblaznenie,ked si predstavim,ze pani,o ktorej pisem,nema ziadnu sancu.

emalea..

A koľko má rokov pacientka? Ako dlho sa liečila na rakovinu prsníka? Možno
predsa len bude vedieť niekto poradiť, aj keď to lekári asi už vzdali, musí byť nejaká nádej...verím...hľadali ste aj na internete? nejaké byliny a pod....

lara 39

su tam metastazy a vraj chemo v tabletkach jej pravdepodobne v piatok zastaia.Brala intravenozne chemo,ktore jej viac skodilo ako pomahalo.Tabletkova chemo ale nezabera.Pravdepodobne jej zastavia liecbu,pretoze tam nie je ziadna sanca.Cely den sa mi to pretaca v hlave a stale to moj mozog nejak nechce prijat.Vraj moze dostat jeden den,tyzden,mesiac,ale vraj mozme byt radi,ak sa dozije vianoc...Tak preco tu vlastne pisem,ked mi vsetko povedala lekarka?????

Ivka 1

Lara pečeň je najlepšie zregenerovateľný orgán v tele a snáď tam nie sú metastázy ale možno sa dá ešte niečo pomôcť prírodnými produktami , skús mi napísať na mail ak vieš o tom viac ako píšeš.