Veľkosť penisu

brajol

No ja mam 14 cm a manzelku to uz boli pri polohe odzadu. Okrem toho som jej nim urobil ranku na krcku maternice. Vsetci co mate velke penisy, tak si uvedomte, ze zenska vagina ma iba okolo 10 cm, co znamena, ze si musite davat pozor, pokial nim mozete vojst dnu, inak poskodite zene vnutro. (Vojdite jej rukou dnu a nahmatajte si krcok - je to take tvrde na konci vaginy - budete prekvapeni, ze to nie je hlboko). Nechcel by som mat vacsi, lebo by som si nevedel vychutnat naplno sex, ak by som musel davat bacha. Teraz si musim davat jedine odzadu.

baku

a dalsia vec ak ho mas v pokojnom stave mancsi potom je omnoho vacsi ked stoji,tí co maju pero velke v normalnom stave tvrdne a rastie len o nejake 2-3cm taže je to uplne v pohode:)))

baku

akože chalani ja mam 21 a moj penis ma nieco kolo 17cm ked stoji,poviem vam ak viete snim narabat žena netuži mat ho vacsieho,je pravda aj ja by som ho chcel vacsieho ale som rad ze mam to co mam,nejake cviky pomožu urcite aspon do tej 18ky:P

SannyS

teraz, keď som mala priateľa, čo má nadrozmerný penis môžem s istotou povedať, že na veľkosti ozaj ZÁLEŽÍ....

Nedá sa to s menšími ani len porovnať .....

Skutočne je to veľký rozdiel ....

C.arame.L

no tak keď sa pýta 16 ročný aká by mala byť ideálna dĺžka penisu, je v pohode, veď vtedy niektorí ľudia začínajú pohlavne žiť ale aby sa pýtal niekto vo veku 13 rokov je podľa mňa prehnané. Ja som v takom veku hrával futbal na ihrisku s chalanmi a nezaoberal sa dĺžkou penisu. A vy všetci môžte byť radi, že vám "funguje" ;) a radšeej ho nemerajte. Ale toto je dnešná doba.. a potom sa čudujme, že polovica slovákov sú zakomplexovaní tupci, ktorí majú 3krát týždenne posedenie u psychológa ;)