Kamarátka na chudnutie

lu

ahoj kilecko...no jasne, ze vekom to pribuda...ale tak ja sa snazim aj strava aj kazdy den pas pol hodka ....ale nervy uz mam!!

kilecko

Ahojte,
som rada ,ze ste sem prisli uz som si myslela ,ze si budem pisat sama so sebou.
Lu ,len zhadzuj kilecka ,lebo kazdym destrocim kilecka pribudaju to je moja skusenost .Mne to cvicenie ide fajn ,ale kedze je to len 30 percent a strava je 70 percent tak som sa rozhodla ,ze stravu riadne upravym.
Dnes rano 2 tenke celozrnne chlebiky s maslom a bielou redkvickou,voda 0,5 litra,kavicka ,polievka ,masko kuracie a zeleninka ,vecer jogurt bol sice smotanovy s brusnicami ,kava a voda ,co hovorite je to dobre a mozem na rano prazenicu.Inac k tomu cviceniu kazdy den vo fitku 1 hodinu z toho som 20 minut na pase beziacom potom pocvicim brucho,ruky ,nohy a zas 10 minut beziaci pas a pol hodinu do prace a domov 1 hodinu ked idem aj do obchodu ,ked je pekne na bicykli do zahradky tam sa poohybam ,ale zatial mi vaha stoji ,ale ja si pockam a dufam ,ze sa dockam .Ja potrebujem moju pneumatiku okolo pasa prezut a lubilo sa mi co pisal MIKI 25 ,ze moju vahu nikdo nepozna ,ale vidi .Tak nech sa nam dari zhadzovat kilecka a upravovat krivky.

miki25

osobne jedávam normálne si myslím.
raňajky : bageta celozrná alebo jogurt 0,1% tuku s ovsenými vločkami
desiata: zelenina (hlavne listová), menej mrkvy, viac uhoriek, kukurice, menej paradajiek.
obed: tak dojem ten zeleninový šalát. s popisom hlavných jedál je problém osobne chodím sa stravovať do nemocnice 3x cez pracovný týždeň,keďže moje kulinárske umenie na bode mrazu a tam vždy iné aj počas 3 týždňov, čiže ťažko (býva najčastejšie mäsová roláda, rizoto, ryžový nákyp, biele mäso), prílohy ryža alebo zemiaky, 2x týždenne mávam ryby
olovrant: orechy, syry, vajcia, acidofilné mlieko, cmary, zakysanky a podobné mliečné hlúposti ako kedy načo mám chuť (tie syry, vajcia som pridal až v záverečnej fáze o tom som písal zdalo sa mi, že idem pomaly ponechal som si niečo do zálohy.)
večera: tak tam robím chyby, ale čo už väčšinou len polievka z obeda, ktorú na obed zjem málokedy (kuracia, strukoviny, paradajková). pokiaľ polievky niet tak zelenina.

miki25

to áno,ale nepreceňujem to ešte nie sme na konci, a musíme si ísť za tým. aj ty si urobila dosť. celkom pekný výsledok a je pravdou, že ženy musia odvádzať oveľa viac ako muži, preto keď sa neodvádza veľa tak to proste ide horšie u vás...

lu

fuuuu......tak to ti ide ozaj dobre, no ja mam 31 rokov a vidis, mne to ide tasie, ta vaha dole, to preto, ze zeny maju viac tuku hm....takze pekne, pekne, zavidim ti to....len tak dalej...a ak to robis tym zdravim chudnutim, tak parada...

miki25

tak som 25 ročný šuhaj už aj celkom pekný (slečny sa otáčajú na ulici), meriam len 182 cm a vážim momentálne 84 kg, čo som sa povážil pre teba teraz, hoci nie je to objektívne číslo asi lebo niečo som aj zjedol haha, ale ta... čiže chcel by som dosiahnúť tých 80-82 kg. pred polrokom, keď som začínal vážil som 102 kg. dá sa povedať, že ide to dobre.

lu

a kolko merias, kolko vazis a kolko mas rokov?? ja mam 167 a vazim 74kg....min.rok som mala 86 a schudla som na tolkoto a to bez sportu, len zmenou stravy....ale uz dlho mi vaha stoji...mam problem aj s vahou kosti, mam ich siroke a tazke, tak sama neviem, aka moze byt original moja vaha ehehhe.......nemam ani zadok taky velky a ani kozy velke hehe a vazim, kolko vazim...no, tak sa snazim dat dole kila aspon na 65, alebo tak dako......

miki25

behať chodím len 2x do týždňa počas tréningového voľna. osobne väčšinou cvičím vlastnou váhou žiadne extrémne silové vecí. našiel som tréningový plán jeden na 6 týždňov kedysi, dnes v noci som zavesil link v inej diskusii na tejto stránke a držím sa toho. mne zatiaľ výsledky prináša, aj keď som veľmi neveril na začiatku mu vzhľadom k tomu, že na internete môžu byť braky, ale ten kto ho robil tak asi sa rozumie...od začiatku sa mi darilo a dodržiaval som ho na 100%. hoci zmena stravy bola základ a aj najťažšia vec pre mňa.