Kamarátka na chudnutie

ba

kilecko ty si tu asi stara skola tak nerad prosim tenegerkam ze dobre jedia a problem prejde,to dievca si dietami znici zivot,radit mozu odbornici

kilecko

Ahojte,
MIMMA ,len neprestan jet ,ja si myslim ,ze jes normalne si mlada slecna skolopovinna moc tej energie nevydas a dievcata v tvojom veku sa tak stravuju ,mozno mas len zaludocnu nervozitu neboj to prejde .
ZUZANNA prepac skratila som ti meno dufam ,ze ti to nevadi a kolko mas rokov ,vysku a kila napis a vitaj medzi nami ,neboj isto schudnes ,len je to vzdy o zmene stravovania .Inac ja neviem co maju chlapi za spalovanie prejedaju sa a este aj nepriberu nespravodlivost a ked aj maju brucha vypadaju vzdy lepsie ,lebo zeny ked maju velke brucho je to skarede.
Ja mam dnes tu kolozvarsku ,ale bez maska,len ryzu prekladanu s kapustou a bez zemiakov a rano mnam ranajky 1 banan ,1 kiwi,pol pomarancu 2 polievkove lyzice mlet.orechov a poliate trosku medom .
Zajtra mam vitaminovy den takze ranajky budu ako dnes ovocie a cukety nakrajane natenko a cesnakovou pastou potrete a upecene na panvici a pridam si k tomu rajciny a uvarim brokolicovu polievku a na vecer este salat chudnut sa da dievcata s pozitkom .A vcera mam rest ja som nakonec necvicila ,ale pospala si to je co ,ale v spanku nie je clovek hladny hi hi ,bola som v praci vcera takze asi na mna dolahla unava ,ale dnes cvicim urcite mam na to cas a cely tyzden budem cvicit ked mam pobednu som doma sama tak cvicim ,citim sa vtedy super .DOSCHUDNUTIA .

mimma

Hej posledne dni jem menej, ale inak si myslim, ze jem celkom dost
Dnes som sa zobudila a furt ma to boli. Neni to obycajna bolest brucha, ale ked pritlacim rukou tak ma to velmi boli. Alebo ked si lahnem na bok, tak citim tu bolest. Trva to od piatku. Hm zvlastne..

LadyZuzanna

Ahojte kočky. Už Vás "sledujem" nejaký ten týždeň a teším sa z každého Vášho úspechu :-) Ja som cez sviatky nehorázne pribrala, takú váhu som snáď ešte ani nemala a tak sa chcem k vám pridať a občas si "poklebetiť" čo som spapkala, čo má teší a čo nie :-) Mám chlapa ktorý má dokonalú postavu, samý sval a ja už sa vedľa neho začínam cítiť ako nejaká knedla :-P Včera som tak nejak začala chudnúť, chcem dať dole aspoň 10kg, verím že tuna s Vami mi to pôjde ľahšie :-)