Kamarátka na chudnutie

mimma

R: smoothie - 2 banany, stava z 3 pomarancov
D: jablko
O: zeleninova polievka, cestoviny s kuracim masom s kari omackou, 2 kusky kolaca
V: pukance

kilecko

Ahojte dievcata,

MIMMA so rada ,ze sa to dalo do poriadku ,tak nech ti to vydrzi a nezabudaj vztah sa musi pestovat ked chces vela dostat musis aj ty davat a bud mila s usmevom ide vsetko lepsie,stravu mas dobru ,vyvazenu.

Mne sa dievcata dary ,povedala som ,ze sa nebudem vazit ,ale chcela som vediet aky rozdiel vahy mam na vahe v praci a doma ,ale uz sa vazit nebudem az ako sa ma a mam ubytok 1,5 co som bola prekvapena ,ale po tom prejedani ,ked clovek zrazu jedava z rozumom tak to ide dole dnes bolo rano ovocie a este budem mat brokolicovu polievku a camembert syr len tak na surovo a salat zeleninovy od vcera podarili sa mi a 2 jeden na sladko a druhy na slano a na veceru polovicku rezna na prirodno so salatom a k tomu 2,5litra vody vypijem v priebehu dna .
doschudnutia dievcata

mimma

R: smoothie z bananu a stavy z 3 pomarancov
D: 2 mandarinky
O: zeleninova polievka, cestoviny s cherry, olivami, mozarelou, kusok kolaca
V: nic - nieco na mna leze, vobec nemam chut jest, pijem litre caju. Ale mozno si dam este nieco sladke :)

mimma

Ahojte kocky
Maoam, mam sa teraz celkom fajn, zacala mi skola, tak sa drtim...
a priatel, hmm teraz je to super, skoro tak ako predtym. Som zvedava, ako to bude pokracovat..
Akurat dnes som sa vazila a pribrala som to kilo cize 55,4. Hm. Myslela som, ze mam uz konecne viacej, lebo posledne dni som fakt vela jedla - dojedala salonky, kolace po veceroch...

carey

Baby no takto vam poviem, je mozne ze tam budem robit na stalo, ale nie je to iste, maju sa mi ozvat tento mesiac a ak hej tak sa budem velmi tesit, sanca je, ale uvidíme. Ja uz chystam obed v paraku, ale musim si teraz odskocit prec tak potom budem obedovat asi az okolo druhej ale nevadi.
Maoam hej ten pohyb veru treba, len mrzi ma ta posilka, lebo ani neviem do kedy budu mat zavrete a mam tam pernamentku, takze dovtedy len takto a nejake cviky doma.
Kilecko mam radost ako ta to bavi to je super, inak ja asi tiez sa budem vazit len raz do mesiaca a aj merat.