Kamarátka na chudnutie

Helus

Ahoojte kocky,ja som prisla domov z prace o 22,45 a musela som si dat jablko,strasne sa mi ziadalo,a teraz som spokojna,este pijem zazvorovy cajik.viete kolko zien zacalo teraz kupovat syry nizkotucne,3 a 20% vsetky sa dali na Dukanovu dietu,predavam syry,takze aj prehodime slovko.podla mnato vobec nie je zdrave,tolko bielkovin jest.
Maoam ty si zdravotnicka,povedz svoj nazor na to z lekarskeho hladiska.Dievcata peknu nedelu,ja mam pracovnu,takze cvicenie sa nekona ziadne.DOSCHUDNUTIA MUSKETIERKY.

karin 525

Iu pocula som ze sa da nahradit vseliakymi kasami
Rozmyslala som aj nad tym ci by ho nenahradil napriklad nrjaky Maces (taky "akoze chlieb alrbo suchar") alebo ryžovými chlebickami...

ProHealth

Mimus, predpokladam ze chces schudnut ked ta napadaju taketo bezutesne riesenia. Ale co je to za blbost nahradzat akekolvek jedlo mliekom? Ver mi, ze by bolo pre teba ovela lepsie keby si si miesto toho dala tanier zeleniny alebo kusok ovocia. Mlieko zahlienuje organizmus a pre cloveka nieje take zdrave ako si mnohi myslia. Ked uz chces pit mlieko skus ryzove mandlove alebo sojove

ProHealth

Ja uz vazne neverim aka dokaze byt demencia v spolocnosti. Ano mimus kludne si nahrad jedlo salkou mlieka, ale potom ked si tak dodrbes zaludok ze nebudes schopna prijimat vobec nic, si mozno zacnes vazit svoje telo! Kedy ludia uz konecne prestanu byt hlupi a zacnu si vazit ze su zdravi??

mimus

Ahojte :)
Som tu celkom nová a s dietami moc skusenosti nemam.
Tiez by som potrebovala nejaku tu radu a spolocnicku.
Mam vsak otázku. .da sa jedlo nahradit hrncekom polotucneho mlieka? :)

carey

Lepok super jedalnicek :) Inak vlasy sa podarili, super uces, no podobny ako som uz mala davnejsie a faine, moje vlny teraz super vyniknu a mam ich kratsie, prestrihane tesssim sa. Ja som na veceru mala 2 pukancove chlebiky s lucinou paprikou a uhorkou a este si dam cajicek. Dnes ide nejake film co som este nevidela, tak si pojdem pozriet. Pekny vecer prajem

Lepok

Ahojte, tak včera som to vydržala a bola som len na čistej vode s citronom a dnes som po prvý krát cvičila. uf brušáky nie a nie sa odlepiť od podložky, ale ostatné vpohode. Potešujúce,že som sa premerala a v cm. meriam menej ako na začiatku, tak to ma potešilo a schuti do ďalšieho kola - no do leta musím zhodiť, nech som pekná svadobná matka.
Dnešný jedálniček : cottage s ananásom, jablko s vlákninou, losos na zelenine, vláknina s jablkom, na večeru špenát s vajíčkom , no a veľa vody a teraz pijem zelený čaj s čili papričkou a potom šup na stac.bic. , zabalená do igelitu a natretá krémom s čili papričkami.
Proste u mňa sa papkanie skončilo.
PS. vďaka tomu, že netolerujem lepok tak váha ide dole - no ani mlieko netolerujem, ale občas poruším, no tak vtedy viacej behám na WC.
PS2 - prestante na seba útočiť, tolerancia už vymizla ?Tak dobre ste si rozumeli a aj navzájom poradili, no veď všetci sme akési a zakladateľka tohto tu ani nechodí, kto vie prečo ...