Kamarátka na chudnutie

carey

Mimma tak ide o to, aby si to ty riesila a nie stale cakala ci sa to zmeni alebo nie a inak kolko ste spolu? A ty si z BA mi to uslo

mimma

Prohealth je mozne, ze som sa zle merala, kedze som to robila prvy krat, alebo fakt mam take miery a ty si este stihlejsia nez ja :)

Baby aj ja som nasrata. Dufam, ze vas to neotravuje, ze vam pisem o mojom vztahu, lebo nemam sa komu vyrozpravat...

carey

ProHealth aj mna to rozculuje, trapit sa kvôli takemu sa neoplati, no Mimma nieco s tym rob, ak chces normalne uz zit bez trapenia, podla tohto co si teraz napisala ta ma uplne na haku

ProHealth

MIMMA
ten si s tebou riadne zameta ako sa mu chce, ale ked mu to dovolis...Ja( teda uz by som
Sa nanho vykaslala) ale rozhodla si sa mu sat sancu, teda by som mu riadne vymietla co a ako. Hrozne sa chova k tebe, ja som normalne nasrata ako s tebou cvici. Inak nechapem ja mam prsia 93 pas 67 boky 89-90 a cez stehno 50-51 a mam teraz nejako 53-54 kil, no skoro tolko ako ty ALE! Ty mas o 13 cm viac ako ja. Merias viac, vazis rovnako a ja mam mensie miery, to mi pride divne nechapem..
No a kocky s jedlom je to tak ze kapustovu polievku jem uz 4 den lebo som si jej vela urobila:D a medzi tym ovocie a zelenina. Inak ta polievka je super a uplne jednoducha len som oprazila cibulu pridala cervenu papriku mletu, potom tu kyslukapustu aj so stavou zaliala som to vodou a povarila asi 30-40min. Je to super!

ina prezyvka

mimma a preco na neho stale cakas? a kazdy den stale dokola? jasne, ze sa nebude ponahlat, ked vie, ze tam budes na neho cakat aj o 10 hodin.. na tvojom mieste by som si urobila iny program, alebo mu vobec neotvarala, ved ked mal prist o 12 a neprisiel, to je jeho problem. necakaj na neho ako poslusny psik

mimma

Carey ja viem. Stale neprisiel, ale mne uz to pride vtipne :D ja ze ci uz za mnou ide, lebo cakam od 12 a on ze este nie, ze sa nechce ponahlat... musim sa s nim uz konecne porozpravat, ze o co mu ide a vo on vlastne chce...

carey

Mimma no z tohto posledného príspevku mi príde, že mu na tebe nezáleží, lebo keby aj, nesprával by sa takto (ako trtko z môjho pohľadu) prepáč, no ja to tak vidím... a aby sa snažil iba jeden vo vzťahu to je o ničom, rovno to zabaliť treba a ísť ďalej.

mimma

Len ze on nechce, aby som chodila za nim. To je ten problem. Jemu sa zas nechce ma vozit domov a elektrickou ma vecer nepusti, cize tak. A myslim, ze sa nespravam zle poslednu dobu. Za to vsetko, co mi robil, ignoroval a nasledne slubil, ze za hodinu pride a potom nezdvihal, neodpisoval a jasne ze neprisiel - toto robil kazdy den. Na to vsetko som mu nepovedala nic, len dufala, ze raz pride. A teraz mi to pride, ze ja sa snazim a on nic... pritom on by sa mal snazit. Tym ze bude zle som myslela, ze mu dam proste vybrat - bud sa uz bude spravat normalne alebo uz to nema vyznam, lebo snazit sa vlastne pre nic je dost na houby. Teraz taktiez, dohodli sme sa na 12 a su 3 a on nikde.

kilecko

Mimma a z coho ti idu prasknut nervy vsak ty si ten vas vztah prva narusila a teraz ked si mu akoze velkoryso odpustila tak to budes vyuzivat a zarazili ma tvoje slova a bude zle ,co chces zas robit somariny a co ak by ta skutocne opustil co by si robila zas len zle dospej a spravaj sa k nemu milo on musi uvidiet na tebe ze ho mas skutocne rada a nie sa len vyhrazat a uhanat ho ked nema cas cestovat on za tebou tak ty kym cakas sadni do dopravneho prostriedku ,alebo pesi a chod za nim ty .Dievcata idem piect pracliky napisem ako sa mi vydarili ,este som ich nikdy nerobila .

carey

Ahojte, ja dnes konecne upratujem a idem piect este pernicky a kokosove gulky, jasne ze vsetko celozrnne :D a zajtra s priatelom budem, dame si darceky lebo potom budem zas po rodine behat, a neviem kedy s nim vlastne budem, v pondelok este do prace a potom 3 dni volnicka :)

Mimma no myslim na teba obcas ze ako sa dari a ci sa sprava normalne, chlapec no nech sa snazi, len mu pekne daj...na chlapov treba zkratka :D
Kilecko mnam pracliky :) ja chudnutie teraz neriesim, ale ked mozem tak si vyberiem zdravsiu variantu