Prvý sex ! Ako nato ?

Príspevok v téme: Prvý sex ! Ako nato ?
Jojouj

Ahojte ludia ! Volám sa Jozef a mám 16 rokov mám priatelku ktorá má 18 rokov,sme spolu asi rok .Moja otázka je ohladom prvého sexu kedže som ho ešte nezažil.Behá mi stále rozumom že som panic a moja priatelka už neni panna .Nezažil som ho a preto sa pýtam ako nan kedže moja priatelka už má tie skusenosti? čo je dvoležité ako predohra a potom ako na ten sex? ,či náhodou nebude predčastná erekcia a priatelku to samozrejme znechutí a bude zomna neštastná ,a ja sa budem trápne citiť .Ako dosiahnuť ten požit čo najkrajšie a stratiť to panestvo s osobou ktorú milujem ,nechcem to samozrejme uponáhliť chcem rady čo a ako lebo niesom skúsený.Určite sa nájde niekto kto mi poradí ,ja budem nesmierne rád za pomoc :) Dakujem !

LittleLusy

Neboj sa bude to v pohode.. ano najprv predohra tie bozkavacky atd.. potom pouzi palce a jazyk-ako sa vravi kym strcis moriaka do truby musi sa najprv rozohriat :D ak vie ze si panic tak od teba ani ziadne perfektne vykony cakat nebude.. casom sa naucis a nezabudaj ze prvy sex je vzdy trapny :D poznam

M 25

predčasná erekcia? to je čo :D :D

nemyslel si náhodou, ejakulácia?! najprv sa trošku nauč, ako tvoje telo funguje, potom sexuj a hlavne, mysli na ochranu a nie len z dôvodu, aby si nebol puberťácky tato! :D