Je to nevera?

prowler

miluna: tu mas odpoved na tvoju otazku :D

dievča: kebyže pobozkám druhého chlapa, znamená to, že som Ťa podviedla ?
chlapec: kebyže Ti dám facku ľavou rukou a som pravák, znamená to, že som Ťa udrel ?

jahodka123

miluna - hm, každý to bere inak. ja to tiež beriem ako neveru, ale skôr takého nižšieho odpustitelného kalibru. ALe keby sa to opakovalo, tak už to riešim...

mrskaa - ked s ním nič nemá, tak nie. ale prečo o tom jej frajer nevie? má daná osoba čo skrývať? ja chodím len s chalanami von, ale priatel všektých pozná a vždy vie, kde som a s kým, pokial nie je so mnou

Napr môjmu priatelovi by vadilo aj keby sa bozkávam len s kamoškou zo srandy. A to nie je žiarlivý :)

milli11

A je to nevera, ked zena, co ma frajera, ide obcas von, do baru, sama s nejakym inym chlapom? A jej frajer o tom ani nevie? Nie, nie som to ja.

mrskaa

Aj ja si myslím,že ako nevera sa to nedáá tak jednoznačne zaradiť, ale tiež to nie je "s kostolným poriadkom". Sama si to musíš zriešiť so svojim svedomím.

amanda23

ak ty na parterovi zalezi, zabudni na dotycneho aj na bozky co ste spolu mali aj nato, co sa stalo a ci to bola nevera a hlavne to partenrovi, pokial ho lubis nevesaj nikdy na nos..Pokial ale myslis na dotycneho velmi a citis chlad k partnerovi, tak radsej vztah ukonci, zalezi ovsem v akej si pozicii, ci je partenr manzel, ci su tam deti, to je potom uz ine...

miluna

Chcela som to lebo ma to priťahuje ako po mne tuži,a pocit? taky som nikdy nemala ked ma pobozka moj partner.Aj on je zadany,a začali sme adrenalinovú hru.ktoru sme ukončili hned po prvom bozku game over.