Dozvedela som sa, že mám v rodine vrahov

Príspevok v téme: Dozvedela som sa, že mám v rodine vrahov
Carolinne

Otca som nikdy nepoznala, ani nikoho z jeho strany. Teraz keď zomrel mi matka povedala pravdu. Niekoho zabil a jeho otec zavrazdil jeho matku(zo ziarlivosti). Mam strach, viem, ze sa povaha dedi tiez, som nervak, ked nedostanem co chcem, ublizujem aj sama sebe. Neverim, ze by som dokazala niekoho zabit, ale ziarlim tiez a velmi, ked mam amok, dokazala by som toho cloveka zmlatit. Mam sa bat, ze raz niekoho zabijem tak ako oni??? Co mam robit? Nemozem na to prestat mysliet, ze mam geny vrahov!!! Nikto o tom nevie, len ja a moja matka..

alibimalibam

to čo má ona je príliš veľa voľného času a bujná fantázia. obmedz pozeranie TV a choď na vzduch. to ti pomôže.

Magy

Carolinne - pokial sa bojis samej seba z dovodu prilis prchkej povahy a davas tam aj vahu na geny predkov, ktori spachali taky cin, rozhodne doporucujem psychoterapiu so zameranim sa na zvladanie emocii. jedine osobny kontakt s odbornikom dokaze realne pomoct, pretoze riesenie takychto veci musi byt site priamo na telo podla konkretnej jedinecnosti kazdeho klienta (pacienta, osoby...)
tu cez forum ti mozeme dat nejake rady, ale to co mas ty je nutne systematicky a dlhodobo riesit pod odbornym dohladom.

PoPotvorka

no neviem neviem bibba ,ci to nebude skor pubertalne fantazirovanie :-/ ........ ale ,ak je to pravda ,tak geny v tom nebudu ,skor vychova

bibba

vam dobre jebe inac vsetkym, co ste vsetci hned paranoidni, ze vsetky temy su vymyslene, je to trapne, ked si myslite, ze len vo filmoch sa deju veci

pomaranc99

Carolinne, je to dobre aj zaujimave, ale chyba tomu viac hlbky a nejaka zapletka. nieco na udrzanie pozornosti citatela.

napriklad by si mohla dat: za dazdiveho vecera, ked blesky lomcovali oblohou, prisla do mojej izby moja matka s malou svieckou v ruke. v jej ociach bolo vidiet hrozu z toho, co sa mi chysta povedat. zamrazilo ma...atd.

potom by som tiez rozvinul tu myslienku ako niekoho zabil a o tom ako otec zabil jeho matku. chce to viac opisov a napatia, vtiahnut citatela do deja.

inac je to celkom fajn. pani ucitelke sa tvoja esej urcite bude pacit a dostanes v skole jednotku.

Leela333

Povaha sa nededí, povaha záleží najmä od prostredia a od toho, čo vidíš u ľudí okolo teba. Nestresuj sa zbytočne, určite nie si potenciálna vrahyňa ;-)